• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Servo 153 vb ??? Nasıl bilirsiniz Arkadaşlar???

Cevap: Servo 153 vb ??? Nasıl bilirsiniz Arkadaşlar???

Arkadaslar sanırim beni anlamadiniz asla ve asla ikinci el istemiyorum, en fazla 5000 yada taş çatlasın 6000 tl ye 4 adet sifir servo 153vb gucunde avrupa bu yazdiginiz markalardan yokki? Örnek verin ustalar nerde ortalama RMS gücü 500 watt electrovoice yada dyncort filan tanesi en fazla 1500 tl ye sıfır kabin?

üstadım öncelikle doğan hocanın hoparlörleri çok temiz ve uygun bir fiyat.ha ben sıfır elektrovoice alacağım diosan aynı hoparlönün sıfırının 4 tanesi 6500 tl ye alırsın.neden mi antalya prestij müzik 2 adet ini 3250 tl diye ilan vermişti 4 taneside 6500 eder.6000 tl ye 4 servo alıncaya kadar 500 daha koy electrovoice sahibi ol.kime sorsan aynı şeyi der.şuda bi gerçek ki şimdiki servo ile eski servo arasında dağlar kadar fark var eski üretimlerin yerini hiç bir şekilde tutmuyor,karar sizin...

Arkadaşlar yorumlariniz ve önerileriniz için sagolun. Üstadlardan yorum ve önerilerin devaminı bekliyorum.

ev veya danacord iyi adir ama ben açık hava yapıyosanız servo öneririm göne çünkü bence daha çok piyasa işine kullanışlı kapalı mekansa daynocord benim salonumda mcs var 2000 w çok memnunum son zamanlarda ki fiyatları bilmiyorum ama servo göbek olarak çok sağlamdır beima ve eminance kullanıyolar bildiğim kadar ölüm gelmez kolonlar saygılar

Dostum sana Servo 153 vb ayarında önerebileceğim aynı watta kolon Elctrovoice Elx 115 modelleridir.400-1600wat gücüne kadar çıkabilen 2 yollu ahşap kasa hoparlördür.Max 131 db ses netliği alabilirisin.Bunların sıfır fiyatı 7000 tl civarında 4 tanesini bulabilirsin.
.

bunun dışında 500-2000 wat gücünde Pymmemo kardeşiminde bahsettiği bende olan Electrovoice Tx1152 leri 7500 tlden aşağı bulman zor.

Eğer illa servo 153 vb diyorsan nakit sana 4 tanesini 6500 TL ancan istanbul bayisinde alabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben servo ege bolgesindeki bayilerinin birinden nakit 4 adet sifir kapali kutu 153 vb 6000 e duşürdüm. Ne diyorsunuz arkadaşlar pişman olurmuyum ilerde sizce?

Ben servo ege bolgesindeki bayilerinin birinden nakit 4 adet sifir kapali kutu 153 vb 6000 e duşürdüm. Ne diyorsunuz arkadaşlar pişman olurmuyum ilerde sizce?

Taşıma sırasında indir kaldır yaparken bel fıtığı olursan bizdan günah gitti dostum.:D

iyi fiyat almışsın

Acaba bu forumda boyle bir anket olsaydi, al diyenlermi daha fazla olurdu alma diyenlermi? Yada acaba yeni bir konumu açsam maksimum en fazla 6000 tl ye 4 adet kabin almam gerek fiyat ve performans açısından ne önerirsiniz üstadlar diye. 1hafta vaktim var daha konum güncel üstadlar yorumlarınızı bekliyorum.

hocam servo son 2011 yılı itibaryle fiyatlarına bayaa bi zam yaptı ( %30 ) gibi..

sv 153 vb içeriği:

eminence kappa pro 15 lf bass 500w
eminence beta 8" mid
eminence nsu 2002 16 ohm driver
servo 3yollu pasif filtre
vb kasa

peki fiyatı: 730 euro + kdv adet

toplamda 8000 tl hadi kadv almadılar indirim yaptılar 6500-7000 tl gibi bir fiyat 4 kabin için.

bu fiyatlara elinde parayla gittin mi çok daha verimli şekilde 4 kabin alabilirsin..

küçük bir örnek vereyim..

ben yaklaşık bu fiyatlarda sana 4 kabin versem içeriği şöyle olur

rcf 750w rms bass 15"
b&c 350w rms 10" 10rd 26 mid
B&c de200 titanyum driver
3yollu pasif filtre
kasa..

yada hazır almak istedin

al sana kabin 3 yollu herhangi bir firma..

özellik fiyat /performans karşılaştır..

yada 1000 tl gibi daha para verip dynacord -ev-hk audio-db sound-bell peawey gibi usta markalara da bakabilrsin.