• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SERVO PM 2000 küp anfi hakkında

g600-2010

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA900 + G-600
Arkadaşlar Servo Fantasy PM 2000 küp anfi almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlarımdan tavsiyeler bekliyorum cihazın eksileri ve artıları nasıldır. Genelde açık havada kullanacağım Org ve Laptop bağlayacağım vede 4 hopörlör kullanıyorum.

Cevap: SERVO PM 2000 küp anfi hakkında

Dediğiniz amfi nin 2 modeli varmış bir tanesinin ön panelinde ECHOLİZER sürgü potansları var diğerinde yok imiş işte o potasları olmayan daha tutuluyor imiş. Dezavantajı ise arızalanması halinde ki korkunç fiyatı dır. Bende bir tame PMR 1200 vardı çalışır vaziyette idi yanlız performans düşüklüğü için İstanbul Tünel deki SERVO mağazasına götürmüştüm Eski,şehir deki fabrikaya gitmesi gerektiğini belirttiler ve tamir ücreti olarak ta 300 - 350 EURO tutar dediler. Gelde yenisini alma. Bu tarz süprizleri yaşamamak için servo dan artık uzak durmaktayım. Fakat 15 sene önce 1 tane SERVO WOİCE PURO model küp amfi almıştım 10 yıl kullanmıştım tadına doyamamıştım + sattığım adam da 7 sene kullanıp bir başkasına satıp Almanya ya gitmişti. Saygılarımla,

Çok teşekkür ederim Muzaffer abi sende olmasan halimiz harap. Allah razı olsun senden.

dostum 225 liraya speed 800 kadar olmasada 6 kanal bir küp var sufer marka gerçek 250 watt rms 4 adet 30 cm ile sistem kurulmuşluğu vardır ilgilenirsen görüşelim fiyatı acil satmak amaçlı düşürdüm bilgin olsun. hayırlı günler gsm : 0543-776-19-39

servo bayisiyiz telefonla ararsanız uygun fiyat a veririz..

beyce müzik simav kütahya