• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

servo-proto serisi nasıldır???

Cevap: servo-proto serisi nasıldır???

Bende servonun proto serisi değil ama diğer kolonlarını ve mikserlerini kullanıyorum.Bende 8 adet 152 dk huş kasası var.Allah'ım esirgesin.Arkadaşta proto serisini kullanıyor sabbaslarla taıkm olarak.Tek kelime ile allah servo dan razı olsun.Bilyorum bir sürü fikir atanlar olacak saygı duyuyorum.Bu işte kulak işi eyer iyi tonlama yaparsan tek kelime ile servo derim yıllardır kullanıyorum.Çok önemli ama herkesin göz ardı ettiği bir konuda teknik servis.Bakım için olsun arıza için olsun gönder adamlar ne yollarsan çekap yapıyor adan zeye her şeyini kontrol edip yolluyorlar.Bu imkanı başka nerde bulabilirsin.Sezon sonunda yolla mikserini temizlesinler teste soksunlar bir dahaki sezona kafan rahat gir.Sakın yanlış anlamyın servo ile en ufak bir yakınlığım yok. Ben sadece bir abiniz olarak tecrübelerimi paylaşıyorum.Yoksa herkesin aklı var fikri var ayrıca allah ne hayırlısı is onu versin.Allah'a emanet ol kardeşim

MİKSER:SERVO PSR 1600 2X1000 YENİ ÇIKAN SİYAH KASA
SERVO FANTASY 800
8 ADET 152DK HUŞ KASA

Moderatör tarafında düzenlendi:

abi bende bu yıl 1 çift servo 153 vb aldım çok memnun kaldım hatta 1 çiftinle bile düğün yaptım çok kaliteli sesleri var :..proto dersen onunda dinledim vb lerin çok çok üstünde bir malll hakkını vermişler....sen türk malından çayma bizim abide 4 tane var proto 1 ..bir kolon 700 1400 wattt ona görede power al tabikide...onlarıda kur canavarsın varya abii

Servo teknik serviste çok iyi.Proto serisini canlı dinledim.Kulaklarımın pası silindi be :)

güncel kalsın...

Fiyatları hakkında bilginiz var mı?

proto 1 serisi 2 yollu 1000 watt 4 adet sıfır olarak 5000 tl'ye alabiliyorum...