• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Servo Speed 800 Arıyorum

piyanist_ali

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa 80 - Elektro Bağlama - Ney-Keman
Merhabalar arkadaşlar...Bir ilköğretim okulunda kullanılmak üzere Servo Speed 800 Amfi ve Hoparlörler alınacaktır...Elinde bulunan ve temiz olduğuna kanaat erdiren arkadaşlar bu bölüme sunumlarını yapsınlar...Sunumların Eskişehir'den yapılması öncelik şartıdır...Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Servo Speed 800 Arıyorum

çok temiz servo sepeed 800 var bende.650 tl ye satıyorum.ilgilenirseniz iletişim numaram
0 544 796 55 78 yasin demir.Samsun/Kavak'tan.saygılarımla

Yasin üstadım sen aklımdasın zaten...Bu aletin satılık ilanlarına ben yorum yapmıştım hatırlarsanız...Ama cihazı okula alacağımızdan dolayı...Eskişehir'den gelecek tekliflere öncelik vermemizi istediler...Eğer teklif eskişehir'den gelmezse sana döneceğim...

komple ses sistemi / tanıtım teşhir ürünü / program yapmadı çil çil / tak kullan

1 adet : prodes / 8 kanal / 2x400 watt / echo / reverb / master kontrol /powermixer /sıfır

2 adet : falcon / 500 watt / 2 yollu / 38cm bass / piezzo horn / crossover / sıfır

1 adet : ctt stant mikrofon sehpahası / sıfır

2 adet : amfi ve kolon arası speecon 3 er metrelik ara kablo / sıfır

arkadaşlar ürünler full sıfır olup tanıtım amaçlı sergilenmiştir / durumları çil çil temizlikte baya bi işininizi görür sesler süper teşhir ürünü olduğu için fiyat uygundur kople set fiyatı :750 tl ilgilenenler dükkan tel : 0212-883-55-89 gsm : 0543-776-19-39 yetkili ahmet topal . büyükçekmece -istanbul not: kargoda sıkıntı olmaz her ile gönderiririm , elimden geldiğince ucuz kargolatırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

komple ses sistemi / tanıtım teşhir ürünü / program yapmadı çil çil / tak kullan

1 adet : prodes / 8 kanal / 2x400 watt / echo / reverb / master kontrol /powermixer /sıfır

2 adet : falcon / 500 watt / 2 yollu / 38cm bass / piezzo horn / crossover / sıfır

1 adet : ctt stant mikrofon sehpahası / sıfır

2 adet : amfi ve kolon arası speecon 3 er metrelik ara kablo / sıfır

arkadaşlar ürünler full sıfır olup tanıtım amaçlı sergilenmiştir / durumları çil çil temizlikte baya bi işininizi görür sesler süper teşhir ürünü olduğu için fiyat uygundur kople set fiyatı :750 tl ilgilenenler dükkan tel : 0212-883-55-89 gsm : 0543-776-19-39 yetkili ahmet topal . büyükçekmece -istanbul not: kargoda sıkıntı olmaz her ile gönderiririm , elimden geldiğince ucuz kargolatırım.

Sayın üstadım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim...Keşke mesajınıdı dün görmüş olsaydım...Bugün itibari ile bir takım alındı...Ama eğer yine talep olacak olursa size daha sonra tekrar dönebiliriz...Saygılarımla

hayırlısı olsun. güle güle kullan üstad.

bendede var sorunsuz 500 tl verrim
05352903014

servo speed 800 550 tl temiz servo bayisiyim gerekirse yollarız servo ya bakarlar kontrol edip verirler........beyce müzik simav kütahya...yetkili bayii

Aletler alındı...Konu bi kaç ay eski...Yinede saygılarımla

merhaba hocam ben ankara polatlıdan bende servo speed çok temiz bir de 4 adet aparlör vardır servo ya 600 tl diyorum.tel 05443886077 numaradan ulaşabilirsin