• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ses sistemlerim bilgi lütfen???

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
ARKADAŞLAR ELİMDEKİ BÜTÜN SES SİSTEMİM
VOCETECH EP6 STEREO ANFİ MIXER
İKİ ADET AKTİF MARKASIMADELİNİ BİLMİYORUM ARKADAŞIMDAN ALDIM ESKİ AMA GÜZEL BELKİ BİLEN VARSA YARDIM EDER DEDİM
2 ADETTE PASİF VAR MARKA MODEL YAZMIYOR TOPLAMA GİBİ BİŞEY ZATEN VE BUNLARI TOPLUCA SATSAM NE KADAR FİYAT VERİRİM.....
dscf6560i.jpg

dscf6551w.jpg

dscf6552w.jpg

dscf6554i.jpg

dscf6561k.jpg

dscf6555p.jpg

dscf6557m.jpg

dscf6558t.jpg

Cevap: Ses sistemlerim bilgi lütfen???

usdat gucleri ne watlarini yazarsan daha bilgi sahibi olur alacak kisiler mixs kac kanal yani

slm tesisatlar nerde hangi şehirdesin eger ist isen görüp fiyat vermek en dogru olanıdır .anfi cok bi para deil yalnız pasif hoperlörlerde diger aktif olanlarıda bakmak lazım saygılar metin.

konunuz ile alakalı uzman arkadaşlarımdan birisi yanıt vericektir gerekirse irtibat kurabilirsiniz

resim olduğu için anfi belli zaten 6 kanal anfi ve kolonlaın hiç birinde valtı yazmıyor hiç bir yazı yok işte ve evet istanbuldayım...

resim olduğu için anfi belli zaten 6 kanal anfi ve kolonlaın hiç birinde valtı yazmıyor hiç bir yazı yok işte ve evet istanbuldayım...

anfi mikserin çok para etmez pasif hoparlörlerde öyle ama qsc aktif hoparlörlerin güzel yalnız çok watlı değil onlar sadece monitör için ideal full-range sisteme gelmezler yani o iki qsc aktif monitörlerin iyi ama illaki fiyat istiyorsan anfi mikserin 300tl eder pasif hoparlörlerin markası watı belli değil 400tl eder çifti aktif hoparlörlerinde çifti 800tl eder yani toplamda 1500tl ye satarsan çok iyi derim sana eğer sormak istediğin başka bişey varsa sorabilirsin

katılımınız için tşk ler aydut :)

anfi mikserin çok para etmez pasif hoparlörlerde öyle ama qsc aktif hoparlörlerin güzel yalnız çok watlı değil onlar sadece monitör için ideal full-range sisteme gelmezler yani o iki qsc aktif monitörlerin iyi ama illaki fiyat istiyorsan anfi mikserin 300tl eder pasif hoparlörlerin markası watı belli değil 400tl eder çifti aktif hoparlörlerinde çifti 800tl eder yani toplamda 1500tl ye satarsan çok iyi derim sana eğer sormak istediğin başka bişey varsa sorabilirsin

VALLA BEYFENDİ İSMİNİZİ BİLMİYORUM AMA HELAL OLSUN SİZE GERÇEKTEN TEBRİK EDERİM ELİNİZİ SIKMAK İSTERDİM NEDEN Mİ HEMEN SÖLİM...
ben bunların hepsini iki arkadaşımdan aldım takım olarak
power mixser ve 2 pasif kolonu 900 tl ye almıştım
2 aktif kolon ise gerçekten çok iyi teki bir evi bir kahveyi inletiyor basları kalbimi oynatıyor adeta ve ikisine bnde 800 verdim. yani ne diyim:Dbaşka evet eğer bunlara bende 1500 düşünüoyurm veren varsa hemen vericem tesisata giricem

VALLA BEYFENDİ İSMİNİZİ BİLMİYORUM AMA HELAL OLSUN SİZE GERÇEKTEN TEBRİK EDERİM ELİNİZİ SIKMAK İSTERDİM NEDEN Mİ HEMEN SÖLİM...
ben bunların hepsini iki arkadaşımdan aldım takım olarak
power mixser ve 2 pasif kolonu 900 tl ye almıştım
2 aktif kolon ise gerçekten çok iyi teki bir evi bir kahveyi inletiyor basları kalbimi oynatıyor adeta ve ikisine bnde 800 verdim. yani ne diyim:Dbaşka evet eğer bunlara bende 1500 düşünüoyurm veren varsa hemen vericem tesisata giricem

aktif QSC leri satma onlar eski modeldir ama kaliteli ve iyidir unutma yeni alacağın hoparlörler o elindeki qsc lerden iyi değil o anfi mikseri ve 2 pasif hoparlörleri sat gitsin ama pasifleri satma benden sana tavsiye... qsc çok kaliteli bir markadır ses sisteminde özellikle power anfi konusunda dünyac ünlüdür ama eski modelleri yeni modellerinin bir çok serisi çok kötü...

size zaten mesaj attım o sistemler nasıl?