• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sesime Güveniyorum Diyenler (okuyun lutfen )

• Konbuyu başlatan coozif
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 28
  • Görülen : 6K
Cevap: Sesime Güveniyorum Diyenler (okuyun lutfen )

sözler kesinlikle müzik ile kontra kalıyor öncelikte parçanın sözlerinin editlenmesi lazım melodi iyi ama...

Öncelikle Tüm Müzisyen dostlarıma uzun bir aradan sonra merhaba!

Konu ile ilgili düşüncelerimi "klavyehakan" isimli üyemizin yazısına istinaden ve ona cevaben herkesle paylaşmak istiyorum;

Şarkıyı söyleyen arkadaşımız "Müzik ile Sözlerin" arasındaki ritmik ahengi yakalamaya çalışmış lakin başaramamış bu doğru...
Fakat;
1-Öncelikle Prozodi hatası yok bunu belirtmek isterim
2-Sadece; söz ile müzik arasında tam bir senkronizasyon yok

Şarkıyı söyleyen arkadaşımızın ağzına yüreğine ve sözleri yazan kişininde kalemine sağlık...
Profesyonel bir arkadaşımız bu şarkıyı seslendirdiği zaman muhtemelen yorum ve tını olarak çok değişecek ve şarkı kendini o zaman tam gösterecek...

--------------------------------------------------------------------------
sözler muzık elegınden bırcok kez gectı kontra kalan bır yer yok ornek verecek sekılde yıne acıklarsanız yıne bakar gerekenı yaparız . tesekkurler :)

Bu arada "coozif" isimli üyemiz size kısmen katılıyorum katıldığım nokta ise; Prozodide hata olmamasıdır, zaten yukarıda da gerekenleri kısaca söylemeye çalıştım...

Umarım bu şarkı güzel bir ses tarafından seslendirilir ve herkesin severek dinlediği bir nostalji olur...

Tüm müzisyen dostlarıma sevgi ve saygılarımla

By_CTO

Moderatör tarafında düzenlendi:

Öncelikle Tüm Müzisyen dostlarıma uzun bir aradan sonra merhaba!

Konu ile ilgili düşüncelerimi "klavyehakan" isimli üyemizin yazısına istinaden ve ona cevaben herkesle paylaşmak istiyorum;

Şarkıyı söyleyen arkadaşımız "Müzik ile Sözlerin" arasındaki ritmik ahengi yakalamaya çalışmış lakin başaramamış bu doğru...
Fakat;
1-Öncelikle Prozodi hatası yok bunu belirtmek isterim
2-Sadece; söz ile müzik arasında tam bir senkronizasyon yok

Şarkıyı söyleyen arkadaşımızın ağzına yüreğine ve sözleri yazan kişininde kalemine sağlık...
Profesyonel bir arkadaşımız bu şarkıyı seslendirdiği zaman muhtemelen yorum ve tını olarak çok değişecek ve şarkı kendini o zaman tam gösterecek...

--------------------------------------------------------------------------

Bu arada "coozit" isimli üyemiz size kısmen katılıyorum katıldığım nokta ise; Prozodide hata olmamasıdır, zaten yukarıda da gerekenleri kısaca söylemeye çalıştım...

Umarım bu şarkı güzel bir ses tarafından seslendirilir ve herkesin severek dinlediği bir nostalji olur...

Tüm müzisyen dostlarıma sevgi ve saygılarımla

By_CTO

teşekkurler Coşkun Bey

Ben söylemek isterdim ama diziyi yayından kaldırtmayalım boşuna :D
şaka bi yana inş istediğiniz sesi bulursunuz haberciarif müsait olsaydı işinizi görürdü kısmet değilmiş.

teşekkürler bakalım henuz çalışma sunan arkadas olmadı sıtemızden :)

hala ulaşan bir çalışma yok elimize mail :yusufyardimci@gmail.com

Arkadaslar vaktımız cumaya kadar haberınız olsun..tesekkurler

zaman bulabilirsem seslendirme yapabilirim güzel bir düşünce tşk ler

örnek seslendirmeler

Guzel kayıtlar ve calışmalar almaya devam edıyoruz cuma gun ki topklantıda dızıde seslendırecek arkadas bellı olacak şarkı uzerınde çalışan arkadaslar Cumaya kadar vakıtlerı var tesekkurler

Yaşım büyük olsaydı seslendirmek isterdim. Ama maalesef sesim yetersiz kalıyor :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri