• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sesimizi duyanlar yokmu?????

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
öncelikle herkese selamlar uzun zamandır sitede paylaşım olmamış neden bu hallere düştük acaba hatta diyorum ki bu gw8ciler cılgınlık yapıp neden bir konular açıp konuşmuyoruz bunu hep kendime soruyorum bir umudumuz vardı ömexr abimizden oda olmadı ama bir yerlerden convertlediğim ritim setimi sizlere paylaşacağım umuarım bir yardımım olur şuan set bitmek üzere gw8 ciler artık dönun geri ve şuan kullananlar da burayı şenlendirsin uzun zaman bakıyorum konular yok paylaşım hiç yok ne oldu acaba hiç kimse ritimler le seslerle uğraşmıyormu elinden gelen kimsenin çabaları yokmu sizlerden burda konuşmak için yorumları bekliyorum bu konu altında konuşalım gw8 i bitirmeyin....

Cevap: Sesimizi duyanlar yokmu?????

bende çok yazdım arkadaşlara gw8 i bitirmeyelim diye ama kimseden çıt yok hemen bk den bahsetmeye başladılar aslında gw 8 güzel alet her ritme cevap veriyo batı ritimlerde var yerli ritim kapasitesi zaten geniş 100 tane ama millette para çok hemen elindeki orgu tam çözmeden değiştiriyo hazır ritimli orgları seçiyolar
gw8 de ritim çalmadan accoppany yokmu onu bulamadım bilen varsa sevinirim yani aynı ritmin sadece bas ve arpej accop ları çalıcak ritimi açtığın zaman hepsi birden çalacak değir orglarda vardı ama gw8 de yok sanırım proğram içersindedn tek tek kapaman gerekiyo selamlar

bende çok yazdım arkadaşlara gw8 i bitirmeyelim diye ama kimseden çıt yok hemen bk den bahsetmeye başladılar aslında gw 8 güzel alet her ritme cevap veriyo batı ritimlerde var yerli ritim kapasitesi zaten geniş 100 tane ama millette para çok hemen elindeki orgu tam çözmeden değiştiriyo hazır ritimli orgları seçiyolar
gw8 de ritim çalmadan accoppany yokmu onu bulamadım bilen varsa sevinirim yani aynı ritmin sadece bas ve arpej accop ları çalıcak ritimi açtığın zaman hepsi birden çalacak değir orglarda vardı ama gw8 de yok sanırım proğram içersindedn tek tek kapaman gerekiyo selamlar

Part wiev tuşu var sol tarafta üstte ordan istemediğiniz sesleri on/off yapabiliyorsunuz.
GW8 iyi bir cihaz da eksikleri var, ben de satmaya karar verdim eğer upper 2 olsaydı kesinlikle satmazdım. bana aynı anda 3 ses lazım çünkü e86 da bile vardı bu özellik.
gw8 in diğer orglarda bulunmayan bir özelliği de büyük bir ses kütüphanesi barındırması yani artı özellikleri de var eksi özellikleri de var.

arkadaşlar bende diyorumki gw8 i unutmayalım bence bu alet yeni sesler ve kit güncellemelerle bk5 den daha iyi olurdu ve roland tekrardan piyasada ben de varım diyebilirdi tr kit ve seslerde piyasanın çok altında kaldığından gw8 buna rağmen diğer özellikleriyle kendini kanıtlamaya çalıştı Benim fikrime göre bk5 deki kit ve sesleri yeni güncellemeyle gw8 e devam etseydi Roland piyasayı zorlardı bende varım diyebilirdi kitler yeni ama kayda değer ritim yok seslerdede keza mey ve edi zurnanın dışında kulağa hoş gelen düşünseniz kitler ve bu birkat ses in gw8 de olduğunu piyasayı zorlayabilirdi

arkadaşlar bende diyorumki gw8 i unutmayalım bence bu alet yeni sesler ve kit güncellemelerle bk5 den daha iyi olurdu ve roland tekrardan piyasada ben de varım diyebilirdi tr kit ve seslerde piyasanın çok altında kaldığından gw8 buna rağmen diğer özellikleriyle kendini kanıtlamaya çalıştı Benim fikrime göre bk5 deki kit ve sesleri yeni güncellemeyle gw8 e devam etseydi Roland piyasayı zorlardı bende varım diyebilirdi kitler yeni ama kayda değer ritim yok seslerdede keza mey ve edi zurnanın dışında kulağa hoş gelen düşünseniz kitler ve bu birkat ses in gw8 de olduğunu piyasayı zorlayabilirdi

evet versiyon 3 çıkarılarak bir takım eksiklikler giderilebilirdi

gecen sene sifir prelude aldim simdi 500 euroya satamiyorum elimde patladi,cok uzulerek soyluyorumki kismetse bunu satip pa600 e gececegim artik rolandla ugrasan kalmadi,ben kendim ses ve ritim yazamiyorum,bu gune kadar yazan arkadaslarinda emeklerine saglik ama korg gibi olmuyor iste ne yapayim,bazen altyapi ve demo paylasiyorlar icimden diyorumki biz rolandda bu ses ve ritimleri anca ruyamizda goruruz....