• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Set düzenleme programı. WAVE Xtractor 4

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt

Bilmeyenler için söylüyorum. Örneğin ritim için Load Style tıkladıktan sonra setimizin içinden de Style tıklıyoruz ve işimize bakıyoruz. Bende çok detaylı bilmiyorum gerçi işime yaradığı kadarıyla sadece... :) Masaüstünde gördüm paylaşayım dedim. Korgpa style manager'a tıklarsanız klavye ekranımız geliyor. Esasında dinleme şansıda vardı ancak bu sürümde kaldırılmış mı anlayamadım. Müsait olduğumda detaylı inceleyeceğim.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    116 KB · Görülen: 1,738
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Set düzenleme programı. WAVE Xtractor 4

Ücretli bu..

Siteden Demo Versiyonu İndiriliyor Program Ücretli...

Daha iyi bir önerisi olan varsa bekliyor olacağız :) Çünkü bu pa600qt için en kolay yoldan nasıl kendi setimi oluşturabilirim çok net bilmiyorum. Başka setlerden load ettiğim ritim ve sesler ile setim 95mb civarına yaklaştı :)

teşekür sağol

ıeşekür sağol

teşekkürler

Bilmeyenler için söylüyorum. Örneğin ritim için Load Style tıkladıktan sonra setimizin içinden de Style tıklıyoruz ve işimize bakıyoruz. Bende çok detaylı bilmiyorum gerçi işime yaradığı kadarıyla sadece... :) Masaüstünde gördüm paylaşayım dedim. Korgpa style manager'a tıklarsanız klavye ekranımız geliyor. Esasında dinleme şansıda vardı ancak bu sürümde kaldırılmış mı anlayamadım. Müsait olduğumda detaylı inceleyeceğim.