• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Set Hk.Yardım.

KARTAL7621

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 3 X
Arkadaşlar Trakya müzik aracılığı ile yurt dışından tanıştığım bir arkadaş Korg pa 3x Azeri Seti gönderdi Fakat setin içerisinde Songbook Dosyası yok. set 265 mgb. Seti orga yüklüyorum ne ritimler çalışıyor nede sesler. Sağolsun arkadaş zahmet edip seti birkaç kez gönderdi ama hep aynı geliyor daha çözemedim. Sizden ricam Songbook Dosyası eksik diyemi yoksa 265 mgb. olduğundanmı kaynaklanıyor. Ayrıca Başka setten Songbook dosyası eklersem bir uyum sağlarmı? Benim orgda 256 mgb Ram takılı. Bilgisi olan Fikirlerini paylaşırsa sevinirim.Selamlar.

Cevap: Set Hk.Yardım.

Song booktan olmaz hocam. Set kiltlidir yada usb kilitli set falandir. Yani kart falan gerekebilir. CE aet ya da baykal usb gibi. Bu arada 256 lik rama 265 yuklemeyin. Zorlamayin. Ondan da hata verebilir. Bir ihtimal bu da. O setin user dk sini full yukleyin kallan user 1 3 3 deki sesleri tek tek atin ki ram kapasiteyi asmasin. Kolaylıklar dilerim

Song booktan olmaz hocam. Set kiltlidir yada usb kilitli set falandir. Yani kart falan gerekebilir. CE aet ya da baykal usb gibi. Bu arada 256 lik rama 265 yuklemeyin. Zorlamayin. Ondan da hata verebilir. Bir ihtimal bu da. O setin user dk sini full yukleyin kallan user 1 3 3 deki sesleri tek tek atin ki ram kapasiteyi asmasin. Kolaylıklar dilerim

Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler Hocam. Set Hakkında arkadaşla netten görüşüyorum. Setin kendisinde çalıştığını Kilitli Usb olmadığını söylüyor. Tahminim arkadaşın gönderdiği siteyle alakalı olabilir. Çünkü aynı siteden başka bir arkadaş set göndermişti Org soluğu DTL de almıştı. Birde sizin dediğiniz gibi yüklemeye çalışayım. Ayrıca Kendimde bulunan setin Songbook dosyasını eklesem bir sıkıntı olurmu? Selamlar.

yüklemede sorun olmaz song book u. hiç yüklemeseniz de bişi olmaz. farklı setin songbookunu farkı sete atar yüklerseniz song book tan müzik çalarken uyumsuzluk olur başka da hiç bi sorun olmaz. Fakat hocam merak edip riskli yüklemelere girmeyin. olmuyorsa zorlamaya gerek yok. cihaz arızalanırsa üzülürsünüz. 1 hafta pa900 ümden uzağım valla kafayı yiyecem :)

yüklemede sorun olmaz song book u. hiç yüklemeseniz de bişi olmaz. farklı setin songbookunu farkı sete atar yüklerseniz song book tan müzik çalarken uyumsuzluk olur başka da hiç bi sorun olmaz. Fakat hocam merak edip riskli yüklemelere girmeyin. olmuyorsa zorlamaya gerek yok. cihaz arızalanırsa üzülürsünüz. 1 hafta pa900 ümden uzağım valla kafayı yiyecem :)

Hocam değerli vatktinizi ayırıp yardım ettiğiniz için sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun.

setın içerisindeki multisample klasörünün içinde ram.kmp dosyası olması gerek kontrol edin bakalım öyle bir dosya varmı ?

Bahsettiğiniz seti bizimle paylaşın biz de deneyip bakakim (mı) hocam? Cok özel ve bireysel değilse tabi. Israr yok elbette.