• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Set paylaşanlara acil soru

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
ustalar hepimiz bir şekilde piayasada ucretsiz setleri alip editleyim yeni setler olusturuyoruz farkli modeller icin. ve burada paylaşıyoruz ve ya başka sitelerde. simdi burda X kullanicinin toplayıp sundugu bir seti Y kullanıcısı ayni isimle ayni linki ile yani hiçbir değişiklik yapmadan hangi bir yerde, platformda link vererek paylaşabilir mi?

Cevap: Set paylaşanlara acil soru

O kadar mükemmel bir konuya deyinmişsiniz ki sizi tebrik ediyorum ve destekliyorum. Piyasada paylaşılan setlerin sadece isimlerini değiştirerek olduğu gibi paylaşan, daha da kötüsü satanlar var. Umut taciri, emek taciri bu tarz insanlar hiç utanma arlanma duygusu olmadan sanki emek vermiş gibi sahiplenerek ne yaptıklarını sanıyorlar çok merak ediyorum. Allah hidayet eylesin diyecek ve yapacak başka bir şey yok. İyi formlar.

O kadar mükemmel bir konuya deyinmişsiniz ki sizi tebrik ediyorum ve destekliyorum. Piyasada paylaşılan setlerin sadece isimlerini değiştirerek olduğu gibi paylaşan, daha da kötüsü satanlar var. Umut taciri, emek taciri bu tarz insanlar hiç utanma arlanma duygusu olmadan sanki emek vermiş gibi sahiplenerek ne yaptıklarını sanıyorlar çok merak ediyorum. Allah hidayet eylesin diyecek ve yapacak başka bir şey yok. İyi formlar.

tesekkur ederim görüşleriniz icin. piyasadaki toplama setleri editleyerek de olsa yeni set olusturan kisilerin oluşturdukları setin tek harfine tek noktasina dahi mudahale olmayacak. ilk kaide bu. sadece linki kullanmak buradaki konu. linki alip bir projede bir sitede bir uygulamada kullanmak mesela.

ustalar hepimiz bir şekilde piayasada ucretsiz setleri alip editleyim yeni setler olusturuyoruz farkli modeller icin. ve burada paylaşıyoruz ve ya başka sitelerde. simdi burda X kullanicinin toplayıp sundugu bir seti Y kullanıcısı ayni isimle ayni linki ile yani hiçbir değişiklik yapmadan hangi bir yerde, platformda link vererek paylaşabilir mi?

Olurda,parali usb setler gibi seti kilitlemen lazim ki kimse edit yapip isim degistiremeden paylasilabilsin.....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 20 64.5%
  • Kararsızım

Oy: 7 22.6%
  • Hayır

Oy: 4 12.9%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri