• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Setin bazı seslerinde çızırtı var çözüm bulamıyorum ne olur yardım edin...

Cevap: Setin bazı seslerinde çızırtı var çözüm bulamıyorum ne olur yardım edin...

çok sağol abicim aynı sesleri ilk başta yükleyerek gittim daha önce arıza veren sesler normal oldu ram alanı daraldıkca bu problem çıkıyor bunu keşfettim şimdide başka seslerde arıza çıkmaya başladı ama çıkan arızalı sesleri ben kullanmıyorum zaten onları da imha edip başka bişeyler yapmayı düşünüyorum teşşekkürler ilgiden dolayı...

Cevap: Setin bazı seslerinde çızırtı var çözüm bulamıyorum ne olur yardım edin...

selamünaleyküm arkadaşlar;

3 gün önce bk5 sonrası PA800 org aldım sonunda ve direk önemli bir sıkıntı ile kalakaldım.

Bu konudaki sorunla başka karşılaşan varmı ve düzeltebilen var mı?

selamünaleyküm arkadaşlar;

3 gün önce bk5 sonrası PA800 org aldım sonunda ve direk önemli bir sıkıntı ile kalakaldım.

Bu konudaki sorunla başka karşılaşan varmı ve düzeltebilen var mı?

Sıkıntınız nedir?

Çözümü ilgili konuda paylaştım.

Bir de elin yabancısı deriz :) adam resmen şifa olmuş bravo.