• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sezer kart yeni ritimler

korgshow

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar pa80 için yaptıgım yeni ritimleri demo halinde begenilerinize sunuyorum ritimler daha tam hazır degil bittikçe atacagım

Ekli dosyalar

• ERIKD GEVREKTIR.rar
    714.1 KB · Görülen: 284
Arkadaşlar buyrun ankaranın bagları

Ekli dosyalar

• AnkBaglari.rar
    671.8 KB · Görülen: 223
Buyrun Yanıyorum Hele

Ekli dosyalar

• YANIYORUM HELE.rar
    1.1 MB · Görülen: 224
Buyrun Ciftetelli

Ekli dosyalar

• CIFTE SEZER.rar
    1.1 MB · Görülen: 338
Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş elinize yüreğinize sağlık, elektro ve ritmler çok canlı geliyor. Sanırım introlu set hazırlıyorsunuz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, yüreğinize sağlık

Evet genelde introlu

Ekli dosyalar

• 3-4 SEZER.rar
    1 MB · Görülen: 190
vahde arabesk

Ekli dosyalar

• VAHDE SEZER.rar
    1.1 MB · Görülen: 228
arkadaşlar bilgisayar hoparlor setim pek ıyı degil o yuzden ritimlerde bazı bozulmalar olmakta madur görün arkadaşlar ben nevşehirli sezer ritimleri kendi yöremize göre yapmaya çalıştıgım için genelde 2-3 3-4 5-8 4-4 Halay vahde slov vb ritimleri kullandıgımız için ege kdeniz trakya ritimleri üzerinde fazla duramıyorum haa istege görede ritim yazabilirim ritimlerin bazıları tamamiyle kendim yazdım bazılarıda editlenmiş üzerinde oynama yapılmış ritimlerdir set in kartı ilko levo tabanlıdır ilko kardeşimizinde de buradan affına sıgınıyor kendisine emeklerinden dolayı teşekürlerimi sunuyorum

Özür diliyorum hani 2/4 ritim yazılırken acaba canlı darbuka vuruşları gibi mezurları uzun tutarak variasyonlar yazılamazmı. Örneğin Ankara yöresindeki canlı darbuka vuruşları org üzerinde yapılamaz mı acaba.