• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Shaller manyetik hk.

• Konbuyu başlatan KÖYMEN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 4K

KÖYMEN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
bağlama ve yamaha a 300tr
arkadaşlar elektro bağlamama shaller manyetikler taktırmak istiyorum.tavsiye edermisiniz...tecrübe ve görüşlerinizi bekliyorum....saygılarımla....

Cevap: Shaller manyetik hk.

schaller yerine dimarxio yada kendimde alman malı bi manyetik kullanıyorum schaleer değil fakat markası suandanda unuttum bağlantıyı ton işinide taci ustaya yaptırdım on numara bi saz oldu tonlar oguz yılmazın aynısı wallahi 8 ton var bağlamada süper oldu hatta bitanede 42 tekne wengi sazım var fişmenli onada manyetik taktırmayı düşünüyom taktırsam süper olur kırıkkale manyetik diyolar o ne ise markası ondan taktırıp yola devam edeceğim

Kardeş eğer paran varsa Dimarzio tak. İdare edecek bişey yeter diyosan Fatih oymacının dediği kırıkkale de yapılan sedef marka manyetikler fena değil. Ha bide şu var çift manyetikse şiddetle dimarzio yu tavsiye ederim. Ben çift manyetik sazımda dimarzio tek manyetikli sazımda sedef (kırıkkale) manyetikler klullanıyorum. Çok ta menmunun. HAYIRLI GÜNLER.

Kardeş elektro bağlamana shaller takmanı tavsiye etmem..benim birinci tavsiyem Necarman..ikinci olarak Dimarzio diyebilirim...

NECARMAN al dene bir maliyete bak bir de kaliteye .. o kadar diyorum paşam ...cünkü calıştğım bağlamacım vardı ben boyle ton daha once hiç duymadım hatta bunun için yardımcı olmak amaclı demo vıdeo bıle cektım arkadaşa .. ben klvye calıyorum gercekden de hasta oldum tona buyur buda videomuz:

Moderatör tarafında düzenlendi: