• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfır Korg Pa800 Alıcam

megaboz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Web sitesi
www.caferyalcin.com
Enst.
Korg Pa , Korg Pa80

Arkadaşlar Sıfır Korg Pa800 Almayı düşünüyorum. Düşünceleriniz nelerdir acaba? Pa800 ü beyadır takip ediyorum. Çok güzel alet !! artı ve eksi yönlerini söylerseniz sevinirim. bide almaya gittiğim zaman özellikle şurasına burasına dikkat et diyebileciğiniz bişey varmı ? mesela hard disk li mi ? mp3 board lı mı ? gibi bunlar örnek tabi. şimdiden teşekkür ederim...

Cevap: Sıfır Korg Pa800 Alıcam

İLk yorum bende oLsun.EksiLerine geLince bi kere açtınmı kapatmak istemiyosun çaLdıkça çaLası geLiyor insanın :)

Şaka bi yana iyi bi karar verdiğine inanıyorum.HayırLı oLsun.Mp3 BoardLı olması iyi oLur.Pa800 benimde çok ama çok beğendiğim bi aLet.Sitede kuLLanan arkadaşLar daha açıkLayıcı biLgiLer varacaktir.İyi AkşamLar . . . :)

Harddisk,mp3 board opsiyonel satılır.aletin artı yönleri de eksi yönleride var her alette olduğu gibi.Malzeme kalitesi iyi değil ram sorunu yaşaman muhtemeldir.Bunun yanında nevale boldur alım satımı kolaydır.Sıfır almayı düşündüğün için için alırken dikkat etmeni gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum.Kapalı kutu alıcaksın sonuçta

CiTaXS ve mhc105 arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için. ram yakma olayını duydum fakat ben alınca bi tane set yüklerim başkada karıştırmam. üzerinde oynama yaparım. tekrar teşekkürler. bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek... :)

arkadaşım öncelikle kararından dolayı seni tebrik edrim pa 800 mükemmel bir klavyedir..artısı eksisine gelince herkesin zevkleri ayrıdır..ram yakma olayına gelince zaten günümüzde ram yükseltme yapılıyor sıkıntı olmaz..ayrıyetten üzerinde oynamam demişsin karıştırmayıp oynamadığın sürece klavyeyi çözemessin zaten sıfır alacakmışsın kutu içinden kullanma klavuzu ve cd leri çıkıyor dikkatlice okumanda fayda var...şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan ALLAH bol kazançlar nasip etsin inşallah..

Temiz ve titiz kullan ayrıca hardcase yani taşıma çantası al(bavul gibi olanlardan).

Bir de emo yada cym usb al keyfine bak.Püf noktalarını bilirsen kolay kolay ram yakmazsın. Tozdan ve nemden koru. Ben tuş kısımlarını jelatinle kapladım.Çalmadığın zaman üzerini ört. Gerçekten harika bir alet. Tavsiye ederim.Ha birde güç kaynağı alırsan iyi olur.Elektrik kesildiği zaman güvenli olarak kapatırsın aleti.

Moderatör tarafında düzenlendi: