• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfır org kılıfı veya 2.el hardcase aranıyor

feyyazcatak

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa500tr pa800
Arkadaşlar bulunduğum yerde ürünü temin edebilceğim yer yok o açıdan ptt ödemeli gönderebilecek arkadaşlar var sa tercihimdir
sıfır kaliteli su geçirmez kılıf yada 2 .el yıpranmamış hardcase yada sıfır olabilir bir tane mixerim var elinde bulunan varsa mixerle takas edebiliriz hardecaseyi
mixer tromba mix 14 orta temizlikte potlar temizlik istiyor
0542 777 5339

Cevap: Sıfır org kılıfı veya 2.el hardcase aranıyor

Wallahi ben birşey anlayamadım dostum. Satınmı alacaksın yoksa kılıfı mixerle takasmı edeceksin, Org kılıfımı arıyorsun eger org kılıfı ise orgun nedir malum kılıflar standart değil. Org kılıfı diyorsan sana şöyle söyleyeyim içine denedim PA-80 veya Or-700 sığan bir kılıf elimde mevcuttur sıfırdır her tarafı 2 CM kalınlığında sünger döşeli ve kalındır. Fiyatı 70 TL dir uyar dersen GSM (0535) 615 99 18 ara görüşelim Saygılarımla,

söyle bir açıklama yapayım ozaman org kılıfı arıyorum pa 80 için
hardcase alacak maddiyat şu an için yok o yüzdende elinde hardcase olan arkaşlar varsa benimde elimde mixer var takas edebiliriz demek istemiştim saygılarr..

sıfır pa80 için elimde kaliteli kalın soft case var.İstanbuldan almıştım geçen hafta.120 TL ye gönderebilirim eğer istersen kargo ile.resimdeki gibi.

Bendeki Üründe dogans41 arkadaşımın resmindeki nin aynısıdır saygılarımla,