• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfır Pa 600 qt veya Pa900 alınca CE set ücretli mi ?

savselsem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros 5
Merhaba PA 600 & 900 kullanıcıları,

Sıfır PA 600 qt veya Sıfır PA 900 satınalınca, KORG Türkiyenin hazırladığı set cihazla birlikte ücretsiz veriliyor mu ?

PA 900 için Emo USB II ücretli satınalınabiliyor, onu biliyorum .

Bilgi vermenizi rica ederim.

Selam ve Sagılarımla,
Savaş ELVAN

Cevap: Sıfır Pa 600 qt veya Pa900 alınca CE set ücretli mi ?

Korg pa600qt veya Korg pa900 alırken Korg ce sd kart takıyoruz ve setinide ücretsiz olarak veriyoruz veya seti sitesinden ücretsiz olarak indirebiliyorusunuz setin çalışabilmesi için kilitli Korg ce sd kartın takılması şart.saygılar

Çok teşekkürler, PA 900 için 120 mb olan Emo usb II alınırsa CE set gidiyor , değilmi , İkisi aynı anda kullanılamıyor ?

( Yamahadan gelme oldumudan yabancıyım - çok teşekkür yanıtlar için- pA 900 düşünüyorum )

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

emo usb ıı yüklediğinizde ce set gider fakat ce setin kitleri sd kartta olduğundan kartta klavyede takılı olduğundan ce sette hoşunuza giden ses veya rtim farketmez emo setinize 192 mb yi aşmayacak şekilde ek yapıp ikisini bi arada kullanabilirsiniz yani emo ya eklemeler yapıp kullanabilirsiniz

Savaş hocam,
Pa900 düşünüyorsan baju star setide mutlaka araştır.

Selamlar.

Sağol Volkan kardeşim, tahminimce pa 900 olacak , yanına emo usb II olacaktı, şimdi baju star seti de öğrendim sayende onu da araştıracağım SAĞOL...( nasılsın iyi misin ?)

Ben iyiyim, çalışmaca işte rutin. Sende iyisindir umarım.
Hocam Ayhan Topçu baju nun yapımcısı, çok sağlam ve çok yönlü bir müzisyen. Setin tam içeriğini bilmiyorum, bu yüzden araştır dedim ama adamın neredeyse bütun videolarını izledim youtube da, inanılmaz bir müzisyen. Ayrıca seti kullananlarda memnun.
Saygılar.

Volkancım dinledim bende baju setin videolarını hakkını vermek lazım acayip iyi iş çıkmış ortaya , pa 900 alınacakkuvvetle muhtemel , 192 mb lazım emo veya baju set için , pa 600 alınırsa mahrum kalınacak bu muhteşem setlerden ....