• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sıfır shure sm58

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feyyazcatak

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa500tr pa800
MİKROFON HEDİYE GELMİŞTİR ARKADAŞLAR SADECE TAKIP DENEDİM SENHEİSER KULLANDIĞIM İÇİN ÖYLECE DURUYOR BİR KÖŞEDE İHTİYACI OLAN ARKADAŞLAR VARSA ARASIN GÖRÜŞELİM ÜRÜN İÇİNDEKİ HERŞEY VAR RESİMDE
FEYYAZ ÇATAK 0542 777 5339
200TL CİDDİ ALICILARLA PAZALIK YAPILIR AZDA OLSA:)

Cevap: sıfır shure sm58

Bu wireless mikrofonu nasıl takıyorsun PC ye arkadaşım? USB si mi var?

Açıkçası mikrofon bakınıyorum, ama kayıtlarımı PC'ye atıp üzerine mikrofonla okuyorum.. PC'ye bağlanma konusu aydınlansaydı, en azından pazarlık ederdim :D

Kolay gelsin

Açıkçası mikrofon bakınıyorum, ama kayıtlarımı PC'ye atıp üzerine mikrofonla okuyorum.. PC'ye bağlanma konusu aydınlansaydı, en azından pazarlık ederdim :D

Kolay gelsin

nasip bu işler bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır
sizede kolay gelsin

Merhaba, benim bildiğim kadarıyla SM58 wireless değildir, alt kısmında XLR soketi vardır ama yine de direk olarak PC'ye bağlayamazsınız. PC için condenser mikrofon lazım...

Bu mikrofonu bilgisayara bağlamanız için Ses kartı ve mixer olması lazım. SM 58 çok kaliteli bir vokal mikrofonudur doğru kullanıldığında. Aynı zamanda müzik enstürman seslendirmelerinde sahnede de kullanılır. SM 57 de tercih edilir. Ama müzisyenler için SM 58 vazgeçilmezdir. Zaten bu yüzden üretimi halen devam etmektedir. Hayırlı satışlar olsun.

ilan güncell ciddi alıcıyla pazarlık yapılır

ilan güncel

satılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...