• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sıfıra yakın cok temiz pa 80

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sıfıra yakın cok temiz pa 80

satarsın satarsın

tabi canım adam isterse içine bomba koyar patlatır. işine gelen alır kanatindeyim

üstad yanlış anlama ben seni yermek istemedim de bende budan yaklaşık 4 ay önce çok temizi pa 80 i 2000 liraya verdim senin fiyat biraz uçuk anlayacağın tabi ki kimseye laf etmek düşmez mal senin zevk senin ama bu fiyata zor satarsın.
Hayırlı satışlar
cok teşekkürler,biliyorsunuz bu aletlerin temizini bulmak cok zor bana inanın maliyeti bu sizede hak veriyorum haklısınız.saygılarımı sunar hayırlı kazanclar dilerim.bana cevap yazma nazikliğini gösterdiğiniz için teşekkürler.hoşça kalın.

satarsın satarsın

pa 80 2800 yazdık millet alay etmeye başladı.bu pa 80 satışım 9 adet ve hiç birinide 2500 aşağı satmadım.aleti bir görmenizi isterim o zaman bana hak veririsiniz.genede mesaj yazdığınız için teşekkürler iyi düğünler.

allah gönlüne göre versin kardeşim

allah gönlüne göre versin kardeşim

iyiki sizin gibi anlayışlı arkadaşlarımız var.eksik olmayın.bol düğünler diler saygılarımı sunarım.mesaj için teşekkürler.

Ali a1000 derim ben i30 2 sene kullandım.bu arada ben a2000 alıcam nasipse.

ilan günceldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...