• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sifirdan farksiz bu fiyata tyros 1-2050 tl

• Konbuyu başlatan hkmuzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 6K
H

hkmuzik

Misafir
Cihaz sifirdan farksizdir

yamaha tyros 1..

2050 tl son fiyattir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
temiz g-600 artı 750 euro veririm.saygılar.ayrıca hangi şehirdensiniz.....

hayırlı satışlarınız olsun ama tyroslardaki bu 2.el fiyatlar neden bu kadar çok düşüo...

Biraz özellikleri
den bahsetsen iyi olur..

valla kaç yıllık olduğunu bilmiyorum arkadaşımın adına satıyorum, ama sıfırdan farksız cihaz.
özelliklerine gelince: dahili 96 mb ram(128 mb çıkarılabilir), 2gb hdd, vocader, mega ses teknolojisi özellikler gitarlar ve drum kitler, tyros 3 ritimlerini okuyor ve üstünde yüklü zaten, hdd de yabancı midiler yüklü, 3 sesi aynı anda çalabilme özelliği,koma kaymıyor ve rahat kullanım sağlıyor,ben çoğu türk ritimlerini yazdım, 1.40 son version attım, yarım ağır tuşarı var piano çalarken çok zevk veriyor,usb kablo ile direk hdd içine girebiliyorsunuz, şu anda içinde türk sesleri mevcut deil, alet orkestrada pop grubunda kullanılmaktadır synt gibi,yamaha psr 9000 ritimlerinide okuyor cihaz, muhteşem batı sesleri ve ritmleri ile program inanılmaz zevkli...

Teşekkürler pymmemo. abi yamaha ile yada tyros ile ilgili birşey deil bu. TYROS TR deselerdi daha farklı olurdu tabii:) bizim müzisyen arkadaşlarımızında maaşallahı var , dur bide ben ritim yaziiim yada türk sesleri sound lıyım demiyorlar, aha Tr hemen alalım üstünde var ritim nede olsa, o yüzden diğer aletler sırf batı olarak gözlerine geliyor ve satışlarda bu yüzden düşüyor.. sevgiler (lütfen herkez üstüne alınmasın genel konuşuyorum)

akor arkadaşım teklifin için teşekkürler ama g 600 düşünmüyorum onu aldığım zaman satmam gerekecek şişhanedede 300 tl anca veriyorlar daha önce vardı sattım çünki oradan biliyorum, ama teklifine 100 euro daha eklersen olabilir. istanbul da oturuyorum karar senin yinede teklifin için teşekkür ederim..

aletin yakın pozisyon resimlerini eklerseniz benim gibi alacak olanlar için bilgilenmemizi sağlar.bir de nerelisiniz.saygılar......