• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Silk Road/DreamSongs

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Kitaro'nun bir dönem hafızalarda yer etmiş parçası Silk Road..."İpek Yolu" belgeselinin jenerik müziği...Parçanın çok basit ama muhteşem bir matematik anlayışıyla melodiye oturtulmuş akorları beni mest etti..Parçada kullandığım gitar seslerim istediğim gibi çıkmadı çünkü teller zaten 2 aydır uzatmaları oynuyordu üşengeçlik işte :D ...Bu yüzden istenmeyen dist. gürültüleri bir hayli fazla.Artı boğuk sesleri mixlemek sorun yarattı affınıza sığınıyorum :(...

Bass: Trilogy

Synthesizer Pad: Korg Wave Station

Choir: Sample Tank

Bateri: Groove Agent kitleri

Gitarlar Canlı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Silk Road/DreamSongs

tebrikler dostum coşmussun yine eline yüregine saglık gitar konuşmuş yani teller yeni olsa neler olacak :)

Helal olsun Murat abi. Çalışmanı tamamlayacağın günü iple çekiyordum. Kısmet bugüneymiş. Harika bir çalışma. Tam da duymak istediğim gibi. Bugün Bahri hocama da bu çalışmandan bahsetmiştim. Tekrar tekrar dinliyorum. Bateri tonları biraz daha sert olabilirdi. Elektronik kit kullanmışsın sanırım. Her zaman kullandığın kitle daha güzel olacağı kanısındayım. Canlı gitar konuşuyor. Daha ne olsun ki abim. Çok teşekkürler bu güzel dinleti için. Selamlar.

her bir çalışma birbirinden güzel.canlı gitar harika.sayende güzel bir müzik ziyafeti çektik.ellerine sağlık DreamSongs.

Merhaba.

Dostum gerçekten performans ve şarkı seçimi muhteşem.Ali bana bahsetmişti bu çalışmandan ; ben de onun gibi dört gözle bu çalışmanın bitmesini bekliyordum.

Müzik zevkin ve performansın ile farklı ve de kaliteli olduğun için teşekkür ediyor ve alkışlıyorum.

Şahane bir pazar sabahı dinletisi oldu benim için.

Selâmlar , sevgiler...

Güzel parça şeçmişsin. Melodinin uzadığı bazı kısımlarda sağ el boşluk oluştuğu için tele tekrar vurmak zorunda kalmış zira parça sürükleyici sese göre bestelenmiş. Flüt, keman,snty gibi sazlarla daha kolay çalınabilirdi. Yüreğine sağlık bu güzel melodiler için....

güzel bir çalışma. saygılar......

Yorumların her biri birbirinden değerli teşekkürler dostlarım...

tebrikler hocam .çok uğraştığınız belli oluyor ..ama herşey yerli yerinde... ancak bu kadar uyum yakalanabilir...ve sizi ayakta alkışlıyorum.ellerinize sağlık .

220px-Kitaro_5.jpg

New Age müziğin en baba isimlerinden Kitaro. Bütün albümleri mevcuttur bende. Küçüklüğümden hatırlarım. TRT de Silk Road ... Birde Carvansaray vardır en bilinen ipek yolu müziklerinden...

Hocam gerçekten muhteşem güzel yorumlamışsınız. Melodi zaten akıllara zarar. Çok değişik bir biçim gelmiş esere. Carvansaray ı da yapabilirsiniz düşüncesindeyim. Zevkle dinledim.

iyi çalışmalar. Saygılar.

*Bu arada Korg kullanıyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi: