• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sinan üstadin ritimleri

ROLAND GW 8

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland gw 8
ben geçen sinan üstadin ritimlerini dinledim okadar güzelki kendisini amaleyat olmuştu demolar çok iyidi ve takdir ettim kendisini set yapan herkes ticaret peşinde ama kendisi bu konuda takdire değer bunu untmayalim çünkü yaptiği işten hiç bir kazanci yok ve birde ufacik bir oğlu var çok tali adida arda allah anali babali büyütsün oda sanirim geleceğin en iyi müzüisyeni olacak sinan üstad birde bana bir bağlama keyfi yapti gerçekten muhteşem bir bağlamaci bundan hiç şüphem yok ama gerçekten ben onun bu ritimlerini dört gözle bekliyorum takdire değer bir çalişma yapmiş :)

Cevap: Sinan üstadin ritimleri

Ya zaten ben sinan üstadin çalişmalarini hep takip ederim sanirim kendisi çok fazla reklami sevmiyor geldimi habersiz geliyor ama çalişmalardan bir ra bahsediyordu sanirim kendisini kizdiran birşeyşer oldu neyse okadarini bilemem ama ben merak ediyorum ya birşey diyecem gecenlerde zuhalin yayimladiği rtimleri denedim hiç hoşuma gitmedi ben bu kadar kötü birşey beklmeyiordum açikçasi neyse umarim yine yanilmam ama sinan üstadi bilirim ben kalitesiz olmaz

zuhalin ritimler gerçekten kötü adaşımın ritimlerini merak ettim açıkçası en kısa zamanda deneme fırsatı buluruz umarım...

evet nerde bahsettiğiniz Ritimler

Sinan Bey'e öncelikle geçmiş olsun diyorum, ve çalışmalarını merakla beklemekteyim...

ya ritimleri ben mi göremiyorum ritimmi yok ya bulamadamım ritimleri ya