• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SİNAN'dan SATILIK KORG PA 2X

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görülen : 4K
Cevap: SİNAN'dan SATILIK KORG PA 2X

FİYAT DÜŞTÜ ARKADAŞLAR 4900 LİRA GELEN ALIR ve GİDER.....
0538 384 81 51

hayırlı sabahlar ilanı güncelleyelim:)))

Sayın Genel Moderatörüm Sinan bey öncelikle hayırlı satışlar diler saygılarımı sunarım.Şimdi yazacaklarıma alınır mısınız bilemem lakin yazmak durumunda hissettim kendimi.Gördüğüm kadarı ile konuyu sabitlemişsiniz ki bu şekilde konu tüm sayfalarda en üstte yer almakta ...Bu sabitleme olayını moderatör olarak siz yaptınız ise diğer üyelerimize bir nebze haksızlık olmaz mı? Eğer siz sabitlediyseniz bence sabitlemeden çıkartın size söz ben her gün konunuzu günceller güncel tutmak için uğraşırım , dediğim gibi diğer üyelerimizin ilanları açısından düşünüldüğünde etik olarak görmüyorum ..Tabi ki bu benim düşüncem siz katılır ya da katılmazsınız saygı duyarım.Tekrardan size hayırlı satışlar dilerim umarım gönlünüzce satışınızı gerçekleştirirsiniz.Saygılarımla

Güncel kalsın....

Değerli OMUNAL

Ben bu konuyu sabitlerken diğer üyelerin hakkına girerek değil bazen uzun süre giremiyorum ve güncelleyemiyorum bu sebepden dolayı sabitledim ayrıca şunuda belirteyim burada bunu yapan birtek ben değilim örnek çoktur bakmanıza bağlı bir durum bu görüş açısı diyelim zaten ilan veren arkadaşlarını vermiş oldukları ilanları sitemizin en başında sürekli yer almaktadır.Sanırım buda gözünüzden kaçmış olması lazım ben size katılmama hakkımı kullanarak etik olmayan hiç birşey ne yaparım nede yaptırım...

Olabilir Sinan bey katılmama hakkınızı kullanmışsınız saygı duyarım.Ben söz verdiğim gibi ara ara güncelleyeceğim.Umarım hayırlı satışlar olur sizin için.Sağlıcakla kalınız..

teşekkürler..

Güncel kalsın....

Günaydın , bir güncelleme yapalım istedim .Hayırlı satışlar...

teşekkür ederim saol