• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sirius-Lucifer

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Arkadaşlar merhaba... Uzun süredir demo yapamıyordum. İşlerin yoğunluğu sebebiyle...

Son yaptığım demo Alan Parsons Project'in iki ayrı çalışmasını içeriyor. Çok sevdiğim Sirius ve Lucifer parçalarını birleştirdim ve ortaya bu çıktı. Keyifli dinlemeler...

Cevap: Sirius-Lucifer

Emeklerine sağlık abi. Bitiyorum senin bu canlı çaldığın gitarlara. Harika geliyor kulağa herşey. Çpk profesyonelce hazırlanmış bir kompozisyon. Ayakta alkışlıyorum abim. Selamlar.

Sağol Ali :)

Sende çok farklı çalışmalar görüyorum Murat Hocam ; ama ortaya harika çalışmalar çıkartıyorsun dostum ; ellerine sağlık.Güzel bir nostalji oldu gecenin bu ilerleyen saatlerinde.

Selâmlar , iyi geceler...

Ali'ye katılıyorum , gitar soloları bir şahane! :)

Teşekkürler dostlarım...

Bu arada Bahri geçen Ali'yle beraberdik kulaklarını çınlattık, selamlar sevgiler dostum...

Teşekkürler dostlarım...

Bu arada Bahri geçen Ali'yle beraberdik kulaklarını çınlattık, selamlar sevgiler dostum...

Çınladı çınladı. :D

Ankara taraflarına yolum düşerse ve de sen de uygun olursan mutlaka gelicem , tanışacağız hocam.

Görüşmek üzere...

Muhakkak bekliyorum Bahri...

emin değilim ama master seslerde kırmızılara vurmuş olabilirsin, bir kontrol et istersen...
çalışma hakkında utanmadan yorum istemiyorsun heralde:D:D
eline sağlık...

Ch.

fazla söze gerek yok harika ötesi bir çalışma.ellerine emeklerine sağlık DreamSongs.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri