• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

size kamara şakası yapıldımı

• Konbuyu başlatan orgcu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

orgcu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medelli
bundan 4-5 ay önceydi galiba taksimde meydanda park var bilen bilir neyse orda bankta oturuyom yanıma bi adam geldi ateşin varmı dedi bende var dedim ..her halde sigara içecek ateşi yok vatandaşın deddim
neyse çıkardım çakma adama uzattım abi adam iri patlıcan büyüklüğünde..
dinamiti bana uzatmazmı yakı ver diye aman allahımm aklım başımdan uçtu abi ben bomba var hesabına nasıl kaçtım.nasıl koşuyom..
15 saniyede eminönüne gelmişim.adamlar geldi kamara şakası falan dediler ama işişten geçti.hafiftende korkudan donlara kaçırmışım...
halada aklıma gelince korkarım..

Cevap: size kamara şakası yapıldımı

ehuehuehuehu hocam ne yaptın yaaa :D:D:D sağolasın güldürdün beni sabah sabah :)

superrrrrrr cok gulum yaaaa.

adam aniden gocunun altından mor renk gibi dinamit gibi bi şeyi aniden çıkınca bide şüpeli haller yapıyo insanıda şüpelendiriyo töbe töbe ya valla..

anlattıklarına göre aynı şakayı uygulamışlar kanal 7 de gördüm senin gibi yanlız onların araziyi dinamit ile patlatıp çukur açacaklar onlarda senin gibi şakalandılar. :D şakacı proğramında :D 2-3 hafta oldu galiba. yanlış hatırlamıyorsam. güzel şakalnmışsın :D