• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!! Sizlere roland hakkında tek bir sorum olacak !!!

• Konbuyu başlatan DEHA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

DEHA

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron SX3000
Değerli müzisyen arkadaşlar ben daha önce korg pa80 ve ketron xd9 kullandım sonra sattım 3 yıl alet almadım şimdi yeni bir alet alacağım fakat kararsızım araştırıyorum sizden ricam şu diğer markaları biliyorum fakat roland hakkında hiç bir bilgim yok sorum şu. Rolandın sıfır üretilen düğün salonları için piyasada satılan hangi aleti var ??? mesela 2000-3000 bin liraya pa80-ketronxd9-ketronsx3000-yamahaor700 vb aletleri alabiliyorsunuz rolandın bu aletler gibi olan piyasa aleti hangisidir sıfır üretim olacak ve fiyatınıda söylerseniz sevinirim. saygılarımla

Not: ( Genelde çevremdekiler en iyi marka roland'tır derler lakin roland artık piyasada pek yok derler ) yani bana roland'ı anlatın :)

Cevap: !!! Sizlere roland hakkında tek bir sorum olacak !!!

illede roland derseniz
roland gw8 var onu alabilirsiniz,rolandın diğer cihazlarına bakmayın bence,türk müziği konusunda rolandın en gözde cihazı roland gw8 dir,

ikinci el fiatları 1000 tl den başlar 1500 e kadar gider,temizliğine göre değişir

sıfır fiatını bilmiyorum,

G70 e80 ben bira inceledim korga kentron hepsinie yüz çeker bir incele nette bak derim

arkadaşım şu anda düğün için korg pa800 gerisini bırak.rolandın ritimleri korgla başa çıkamaz.ben düğüncü olsam pa800 alırdım.tabii herkesin tarzı başka....

arkadaşım şu anda düğün için korg pa800 gerisini bırak.rolandın ritimleri korgla başa çıkamaz.ben düğüncü olsam pa800 alırdım.tabii herkesin tarzı başka....

aynı fikirdeyim

gw8 ikinci eli 20 Aralık itibarı ile 1250 ortalaması ile rahat bulunur ve mp3 oynadır v2 verisonları ayrıca flash bellek takılır düğünlerde çok baba iş yapılır. ama yamahaor700 v2 tabikide gw8 v2 den iyidir ritm kalitesi vs olarak her türllü ama gw8sıfırıda kutuda 2000 tl temiz iş görür v2 al ama gw 8 alırsan ben roland seviom ama korg da iş yappıo taibiki pa80 de o paraya gine tutar.

her açıdan alınabilecek roland markalı org , roland gw-8 olur. fiyatı ağırlığı ve özellikleri fiyatına göre çok çok iyi,bende gw-8 var ve çok memnunum...