• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

slm arkadaşlar x1 ritmleri yazdırıyorum bir arkadaşıma

ketron55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketronxd9-ketronx1
evet arkadaşlar x1 ritmleri yazdırıyorum bi arkadaşıma bitince paylaşıma sunacağım

kimse yazdırıyosun abi ;? yazan kişi kimdir

özkan burada samsunda bi arkadaşımbu işlerden iyi anlayan bi kardeşime bakalım müsait bi zamanda yazacak

valla kım yazıyorsa elıne saglık sabırsızlıkla beklıyoruzzz.....

arkadaslar bu arada eskı uploadlarımız ne oldu dosyalar bılgısı olan varmı

Sevgili Ketron X1 Kullanıcısı dostlarım.Malum Ketron X1 Modeline uzun zamandır Sample ve Türk ritimleri yazılmadı.Uzun zamandır Tünel Müziğin eski setlerini kullanır olduk.Ben 1 yıl önce Ensar üstadımın yazdığı ritimleri ve Korg ProX1 den aldığı Türk Sample ses ve yine Korg ProX1 in Kitlerini Ketron X1 e yazmış olduğu seti kendisinden aldım.Ritimler mükemmel.Edi Zurna,Mükemmel 3 tane Electro ve Dört telli Bağlama,Süper Mey vb.sesler harika.Ritimler 2.4 ler Halaylardaki o Asma Davul ve Korg ProX1 Kitleri muhteşem.Ketronu tanıyamazsınız.Halk Müziği ritimleri Slow Wahdeler,Darbuka soundları,Cross lardaki baskılar süper.Bu seti kullanmanızı tavsiye ederim.Bu sete ulaşmak isteyenler bana özelden mesaj atabilir. Bu seti sizlere ben vermeyeceğim.Seti yazan hazırlayan kişiye sizi ulaştıracağım.Çünkü ortada bi emek var Hak var.Ben sadece siz değerli müzisyen dostlarıma hizmet etmek için burdayım.Herkese hayırlı kazançlar iyi çalışmalar.

arkadaşlar ketronla yeni taniştım aranızda x1 midisi olan varmı varsa bir iki tane rica etsem saundları merak ediyorum şimdiden teşekkürler

Cevap: slm arkadaşlar x1 ritmleri yazdırıyorum bir arkadaşıma

Sevgili Ketron X1 Kullanıcısı dostlarım.Malum Ketron X1 Modeline uzun zamandır Sample ve Türk ritimleri yazılmadı.Uzun zamandır Tünel Müziğin eski setlerini kullanır olduk.Ben 1 yıl önce Ensar üstadımın yazdığı ritimleri ve Korg ProX1 den aldığı Türk Sample ses ve yine Korg ProX1 in Kitlerini Ketron X1 e yazmış olduğu seti kendisinden aldım.Ritimler mükemmel.Edi Zurna,Mükemmel 3 tane Electro ve Dört telli Bağlama,Süper Mey vb.sesler harika.Ritimler 2.4 ler Halaylardaki o Asma Davul ve Korg ProX1 Kitleri muhteşem.Ketronu tanıyamazsınız.Halk Müziği ritimleri Slow Wahdeler,Darbuka soundları,Cross lardaki baskılar süper.Bu seti kullanmanızı tavsiye ederim.Bu sete ulaşmak isteyenler bana özelden mesaj atabilir. Bu seti sizlere ben vermeyeceğim.Seti yazan hazırlayan kişiye sizi ulaştıracağım.Çünkü ortada bi emek var Hak var.Ben sadece siz değerli müzisyen dostlarıma hizmet etmek için burdayım.Herkese hayırlı kazançlar iyi çalışmalar.

birkac demo koyabilirmisin dostum ensarın demolarına baktım youtubeden gayet başarılı ama biraz daha detaylı dinlesek iyi olur sonucta sadece zurna sesine 100 tl vermek istemem..

ensar sete bence 100 tl az bile bende sivastayımm ensar abiyi çok yakından tanırımmm x1 kullanıyorumm ensar sett war bendede , ama tavsiyemm parayı ensar abinin hesabına yatırman we ensar abiden seti almannn diğerleri we aracılar kazanmasın emekse ensar abinin kabiliyet ensar abinin sefayı süren satıcı olamazzz .!!!!

ensar benim arkadaşım ona ben örümcek adam diyorum :)