• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

slm bk 5 ciler bi bakabilirmi

hakan_erz

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2pulus
bk5 almayı almayı düşünüyorum bilgi vermek isteyen 5324371005 çağrı atarsa sevinirim hakan /erzurum

Cevap: slm bk 5 ciler bi bakabilirmi

Hocam amatörmüsün yoksa prof mu?Daha doğrusu nerede kullanacaksın cihazı.Demolarını dinleyebilirsin sitemizde var.

Uzanmışım, bir kalkabilsem gidip BK-5 or almaya gideceğim bugün. :)

bk5 almayı almayı düşünüyorum bilgi vermek isteyen 5324371005 çağrı atarsa sevinirim hakan /erzurum

erzurumda ahmet temusan diye bir abi var müzik malzemeleri satıyor... erzurumun içinde onda var aleti onda dinle sonra karar ver almak için yeni güncellemelerle alet çok daha iyi olacak... şimdiden ilgiyi üzerine çekiyor...

Alın Kaçmaz Bu Cihaz.Cihaza Halen Laf Atanlar Oluyor Nerelere Geldi Cihaz.Laf Atanların Ramlerinden Söz Ettiği Yok Çatır,Çatır Yakıyolar Ramleri :)

Arkadaşım ben BK5 OR yi yeni aldım gerçekten süper üstü bir alet sesler inan gerçeği aratmıyor ritimler konusunda okadar çeşit ritimler varki hepsi birbirinden güzel tafsiye ederim.

Müziksiz_Asla hocam bk-5 inizi sattınız mı

Bende Bk-5 aldım. daha bir ay olmadı daha önce or700 vardı işin açıkçası çokta profesyonel değilim. Kendim zaden kamu çalışanıyım. Güzel alet daha da güzel olacağına inanıyorum. Erzurum 6-8 ve 2-4 leri korg taki gibi güçlü olmasa da çok aşağı kalır yanı yok. Or700 deki edi zurna gibi bir zurnası olmasa da harika editlenmiş sesleri var Bir elektrosu varki çok hoşuma gidiyor... kısaca özetler isek her türlü işini görür düğün dernek felan. şu an 1700-2300 arası satın alabilirsin. Ama alacağın her alet büyük bir ihtimalle garantisin devam eden USB mp3 karaoke vb. son teknolojiye sahip olacak.. o fiyata korg pa80 yamaha or700 v2 ketron sx300 alabilirsin en fazla ve bunların çoğuda miadını tamamlamış ekmeği yenilmiş cihazlar olacak... Ama kesinlikle dene biraz çal bir yerde öyle al... Karışık diyorlarya hani düğüncüysen abi hiç korkma çok pratik alet düğün için her ritme 4 sesi ata transpoze ve komanı yap kaydet ondan sonra ver ayarı. Ayrıca Roland Türkiye cihazın arkasında.. Ama yinede herşeyden önce en önemlisi bence içinesinmeli..