• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

slm erzurumdan

hakan_erz

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2pulus
pa600 cü ve 800 cü arkadaşlar lütfen okuyun
ben yamahadan pa600 e geçtim yamahanın tüm ses ve ritimlerini yapabiliyorum set olatrak tabi korga geçtiğimde bana ilgisini emeğini bilgisini esirgemeyen dostalara teşekkürler .. konu şu şim di bakıyom da herkez set paylaşıyor setler bazıalrında doyurmuyor ses noksan ritim noksan pad noksan sample noksan noksanda noksan bazı emek veren arkdaşlar sadece ondan alıp ına eklmiş ama tutturamamış bu da ayrı konu şimdi gelelim asıl meseleye korg 600 ve 800 kullanan arkadaşlar ben orgu aldıktan sonra set yaptım ve kullanıyorum . sette doğu (Erzurum kars sivas ağrı van kürtçe türkçe) yöresine on numara meyhaneye 10 numara slow 10 numara orgunerede kullanacaksan orada okey tamamdır diyeceğiniz bi set tabi onlarca setten tek tek güzel olan bir set uyguladım 96 mgb 800 e de uyuyor içerik vahdeler hemde introlu olanlarda var 2/4 halay 6/8 zilli davullu halaylarrr piyasada olan değil dikkat edin 7/8 9/8 10/8 12/8 4/4 3/4 padlar tüm sesler hayde koçlar zılgıt hazırmıyız ibonun da var yapıştır samola elektro 2 adet bağlama zurna meyan klarnet meyan sesler gelince yaylılar zıurnalar elektrolar özellik bemim rufo adını verdiğim eklektro süper oldu valla .isteyenler irtibata geçsin beğenmezsen ben buradayım... ne zmm set ne mavili set ne bu ne o set hepsi set hepsi bende üstelik 96 mgb full uğraşma yoğ alcan yükleyecen kullanacan yok ses yüksek ritim alçak derdi yoğ sts lerde her ritme uygun ses ayarlanmıştır .. bene buradayım mesaj atın...

Cevap: slm erzurumdan

Vallahi ustad senin elinden birsey kaçmaz buna eminim başarılar dilerim

abicim setini paylaşmayacakmısın bende doğu düğünleri yapıyorum ancak grani bablekan esmer ritimleri falan yok güzel bir 6-8 yok bulamadım 200 set denemişimdir hepsi aynı paylaşırsan sevinirim

yok kardeş paylaşmayı düşünmüyorum .. satılık