• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

slmlar arkadaşlar çok acil rgt düzenleme

zorocihan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a2000
arkadaşlar hazırda elimde bulunan 20 adet rgt var ben bu regetelerden sevdiğim sesleri alıp yeni bir rgt oluşturmak istiyorum kendimce ve seslerin volumlerinide ayarlayıp sıfırdan elimdeki rgtlerle yeni rgt yapmak istiyorum nasıl olur bu iş a2000 de lütfen yardım şimdiden çok çok sagolun

Cevap: slmlar arkadaşlar çok acil rgt düzenleme

yeni rgt dosyası aç kaydet başka rgt ye geçeceğin zaman bunu kaydedelimmi diye alet sorar tabi inğilizce :D evet dersen save çıkar yes deyince yeni ism vermeni ister yeni isim verince rgt nin içine kaydeder...

volkan kardeşim tyeşekkürler ama ben alete çok yabancıyım ilk kez yamaha kullanıyorum yeni rgt dosyasını nasıl açacam ve elimdeki rgtlerden tek tek begendiğim sesleri, nasıl atacam detaylı anlatabilirsen sevinirim çok sagol

rgt nin yanında yani o 8 adet kare tuşun yanında 3 tane küçük tuş var birinde memory yani kayıt var kayıt tuşuna basınca küçük bi pencere açılır orda harmony transpoze rtim vs seçenekler var rgt ye ne eklemek istiyosan onun kutucuğuna işaret koymalısın ve alette o an hangi ses varsa rgt deki 8 tuşun hangisinde o sesi kullanmak istiyosan ona 1,2 saniye basılı tut o sesi oraya kilitler aletin v2plus mu yoksa düzmü v2 plussa bende rgtler var sahnede kullandığım paylaşabilirim kolay gelsi verdiğim cevaplara teşekkür butonuna basarak ilğinizi gösterebilirsiniz.....

rgt nin yanında yani o 8 adet kare tuşun yanında 3 tane küçük tuş var birinde memory yani kayıt var kayıt tuşuna basınca küçük bi pencere açılır orda harmony transpoze rtim vs seçenekler var rgt ye ne eklemek istiyosan onun kutucuğuna işaret koymalısın ve alette o an hangi ses varsa rgt deki 8 tuşun hangisinde o sesi kullanmak istiyosan ona 1,2 saniye basılı tut o sesi oraya kilitler aletin v2plus mu yoksa düzmü v2 plussa bende rgtler var sahnede kullandığım paylaşabilirim kolay gelsi verdiğim cevaplara teşekkür butonuna basarak ilğinizi gösterebilirsiniz.....

alet v2 çok sagol