• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Son kararim ROLAND PRELUDE V2.....

baris aksut

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 pro
selam arkadaslar;uzun sureden beri yaptigim arastirmalar ve denemelerden sonra bugun roland prelude aldim,inanilmaz pratik ve kullanisli.uzerinde sesler muthis.yaklasik 2 aydan beri sordugum ve danismak istedigim butun sorulara hic sIkIlmadan cevap veren butun arkadaslara sonsuz tesekkurler.....

Cevap: Son kararim ROLAND PRELUDE V2.....

hayırlı olsun güle güle kullanın hocam,demolarınızı bekleriz,

Hayırlısı olsun gule gule kullan genelde kullananlara pratik gelmiyor. Ama bende senle aynı fikirdeyim ve gayet memnunum.
Zaten ilk önce yapmamız gereken tüm klavye sahipleri için söylüyorum acaba ben bu orgu tam anlamıyla kullanabiliyormuyum diye kendilerine sormaları sonra cihazda kusur bulmalarını tavsiye ederim.

Sagol Zafer tesekkur ederim daha iyisi senin olsun

sagol tufan tsk.ettim.yeni cihazlar tamamen computer destekli onun icin ozelliklerini iyi bilmek gerekiyor,dunden beri kurcaliyorum beni yormuyor,almak isteyen arkadaslarada tavsiye ederim....

hayırlı olsun, ben roland gw-8'den çok memnunum, gw-8 menüsünü kullanacağım diye ellerimin hızı,ivmesi arttı )) efektlendirmelerle seslere boyut,şekil vereblime olanakları var; ritimlerle oynama olanakları da var. Tufan'a katılıyorum : "ben bu orgu tam anlamıyla kullanabiliyor muyum diye kendilerine sormaları sonra cihazda kusur bulmalarını tavsiye ederim." buna ben de katılıyorum.

hayirli olsun usdat beni yamahadan baskasi acmiyo valla

burada kadirbey,bugun senin seti yukledim icinde cok guzel ritimler var ama seslerde problem yasadim paylasimin icin cok sagol,basarilar

GW 8 den üstünse al bence üstün değilse alma

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri