• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sonbahar Rüzgarları by_ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Eski bir şarkıyı yorumlamaya çalıştım...

Kullanılanlar;
Davul,E.piano,Trompet,Organ,yaylılar:Yamaha MOX6
Bass:Trilogy
Strings:Sampletank2
Akustik,Ska,Wah Gitar:Virtual Guitarist
Şan ve Vokal:ChordSolo

Cevap: Sonbahar Rüzgarları by_ChordSolo

Harika bir çalışma hocam.Vokal "farklı" olmuş ;) Emeklerine sağlık...

Şanın ayarını beğendim. Reverbi hissettim. Akorlar arenje mükemmel olmuş.Eline sağlık...

Cok güzel olmus, tebrikler. Yazistigimiz ve fikirlerini okudugumuz arkadaslarin sesini duymak ve sarkilarini dinlemek apayri bir güzellik. Devamini bekleriz. Tesekkürler...
Saygi ve sevgilerimle......

Herzamanki gibi değerli bahadır kardeşim aranje vokal harika ben çok beğendim yüreğine sağlık sevgi ile kal herdaim...

her zamanki gibi harika, zevkle dinledim.kim ne derse desin senin sesin bana her zaman neşe enerji kaynağı oluyor.çok değişik bir tınısı var.ben çok seviyorum sesini.emeklerine sağlık ChordSolo.

teşekkür hakkım bittiği için sitede doğru dürüst yorum yapamaz oldum.borcum olsun.çok tatsız bir durum.:(:)

Merhaba. Ritm olarak orijinalınden biraz farklı olmuş ama senin tarzın her zaman belli oluyor. Sesin zaten güzel. Ellerine sağlık. Sevgiyle kal.

abi yemin edrim şok oldum bir şarkı bu kadarmı güzel söylenir helal olsun sana

cok farkli bir ses tonuna sahip oldugunu ve kiymetini bilmeni söylemistim zaten,bu sarkiyi da cok begendim sesine iyi gitmis gitar sesleri cok hos eskiyi animsatiyor basarilarinin devamini dilerim

sesiniz kirac a cok benziyor cok nadir bulunan seslerdensiniz,eser muhtis ,altyapi muthis,yorum muthis paylasim icin tesekkurler.basarilar