• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sonunda pa800 elimin altında

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 2K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Aslında bana gerekli mi idi ? bence hayır ...Bu hayır mantıken gelen hayır ama duygusal yönden bir kocaman evet çıkar :) Malumunuz ev kullanıcısıyım benim ki tamamen hobi ama işte insan oğlu maalesef gözü doymuyor... Bu klavyeyi almadan önce telefon ile bilgi aldığım sevgili kardeşlerim ;Sayın RAPORSUZ kardeşim GÖKHAN beye , Sayın ZAFER kardeşime ve Sayın ROMAN 39 kardeşime verdikleri bilgiler için çok teşekkür ederim.Sağolun Varolun. Saygılarımla.............

Cevap: Sonunda pa800 elimin altında

hayırlı ugurlu olsun abicim... DARISI BENİM BAŞIMA.. bende aynen senin gibi ev kullanıcısıyım çok yakın zamanda pa 800 bende düşünüyorum.. İşin komiği benim bu halimi görenler şaşırıp kalıyor.. bir zevk için bu kadar para verilirmi böyle hobimi olur diye takılıp duruyorlar.ama onlar bilmiyorlar içimdeki müzik aşkı klavye tutkusu çok büyük şuan iş değiştirdim maddi bir dar boğazdan geçiyorum atlatır atlatmaz beni kimse durduramaz o cihazın başına geçecegim.. daha önde or 700 ve pa 55 kullandım.. 800 alırken dikkat etmem gerekenler konusunda bana yardımcı olursan cok sevinirim tekrar hayırlı olusun..

hayırlı olsun..

Hayırlı olsun.

"Gerekli" kelimesi kullanım amacına göre değişir. Herşeye ticari amaçla bakarsak hiçbir şey almamamız lazım. Herkesin bir hobisi olmalı kafasını dağıtması gereken. Kimi futbol oynar,kimi model uçak araba ile uğraşır. Tamir eder onarır geliştirir.
Bizim hobimiz keyfimiz neşemizde müzik değil mi zaten?
Olumsuz anlarımızda dahi müzik yaparak moral bulmuyor muyuz?
Enstrümanımıza arkadaşımız demiyor muyuz?
Biryerine zarar gelse üzülmüyor muyuz?

Öyleyse esas bize gerekli bu cihazlar.

Hayırlı olsun keyfini sürün iyi eğlenceler. :)

çok dogru hocam aynen katılıyorum...

Klavye ile aramıza eşim bile giremedi, en sonunda oda pes etti. Acayip bir tutku yav :)

bunun adı aşk desek yerinde olur
gereklı olup olmaması ev kullanıcısı olup olmamakla ılgili degıl bencede ..
kendınızı nasıl ıyı hıssedıyorsanız o çizgide gidin .Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın Allah en iyilerini nasib etsın

Bu öyle bir hastalik ki anlatilmaz... İnsan gözü hiç birşey gormez.. Nefes almak gibi bir sey.... Ve değerli müzisyen arkadaşlarım dün akşam itibariyle bende 256mb pa 800 sahibiyim bugün teslim alicam inşallah.. İnanın dün gece sabah olmak bilmedi.. Bu benim için çok önemli beklediğim hayalini kurduğum cihaz bu kaç saat sonra ellerimde

İkinize de hayırlı olsun.İyi günlerde kullanın.Sevincinizi paylaşıyorum..