• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sound of silence - korg pa500tr demo

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Pa500tr ile degisik muziklere devam. Akorlari yabanci bir siteden buldum. Umarim dogrudur. Hatalar affola

Cevap: sound of silence - korg pa500tr demo

eline saglik abi gun gectikce daha guzel caliyosun bugun sabaha kadar orgun basindayim pa500var arkadasin varmi istek

Eyvallah ali kardesim. Dugun muziklerinin disina cikmaya calisiyorum:)

mustafa cecelinin bir es sarkisi var galiba bu aralar. Takilabilirsen bi ara;)

Bılıyorum elımdn gelenı yaparım bestelerıme bı ara goz at bakalım begenıcekmısın abı

Tamam kardesim. Yarin normal bir pc nin basina gecince ilk senin bestelerini dinlicem;)

ellerine sağlık ugurtheorca.çok güzel bir çalışma ama ritimde mezürlerde kayma var oturmamış.bazı yerleri fazla uzamış haliyle ritim dışı olmuş.onun haricinde harika.devam.

:) cok tesekkurler ferdesu hanim. Sizin yorumlariniz isigim oluyor, yolumu buluyorum. Tesekkur ederim.

Ritmi oturtamadigimi fark ettim, style ariyorum simdi bu sarkinin altina yabanci forumlardan

Dünyanın evli ilk erkek çifti simon and garfunkel ikilisinin tanıttığı şahane melodiyi iyi çalmışsınız. Ferdesu hocanın da dediği gibi melodinin girişinde biraz melodi hatası var ama kullanılan ritim gayet uygun. Devamını beklerim.

ritim derken ritim güzel.sen çalarken ritim dışına çıkmışsın.mezür başları oturmamış.onu demek istedim.senin çalmanla ilgili yani sorun.daha çok dinlemeni öneririm parçayı.ama icraat mükemmel.

Dünyanın evli ilk erkek çifti simon and garfunkel ikilisinin tanıttığı şahane melodiyi iyi çalmışsınız. Ferdesu hocanın da dediği gibi melodinin girişinde biraz melodi hatası var ama kullanılan ritim gayet uygun. Devamını beklerim.

cok tesekkurler hocam. Paul simon cocuklugumun en favori sarkicisidir. Graceland albumu ile buyudum dersem abartmamis olurum herhalde. Bu albumdende bir sarki calmayi deneyecegim ilerledikce.

Ilginiz icin tsk ler