• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Standart Bombaa ERCOO--BABA-SET YENİLENDİ FENA SET LOOP 800 ve 600 Srt farkıyla

• Konbuyu başlatan abrek45
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 5K

abrek45

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600qt
Arkadaslar set bi zamanlar vardı arşivimde duruyodu yenilemek istedim

birde sizden daha dogrusu set düzenlemeyi bilenler varsa bi sorum olucak

ben 600 kullnıyorum bu set 256 mb tüm 800 kullanıcıları tekrardan yükleyibilir güle güle kullanın

link :

şunu demek istiyorum 600 de denedim seti baya baya cihazı degiştirdi güzelleşti ritimler setler fakat

KorgPa-Arranger seti düzenliyorum şimdi 205mb den içerisinden pcm dosyalarından bazı perküsyonların siliyorum sadece sample seti yapmak için kısaca 2 ye bölmek için setin boyunu düşüyor fakat zararı olurmu seti

kısaca ben seti 96 ye nasıl düşürebilirim

sette 205mb olarak 600 e yükledigim zaman sorun sadece ses lerde bazı sesler tuşlar işlev vermiyor atoyrum fa tuşun da ses yok tek sorun bu set cok güzel fakat sizlerinde bilgisi dogrultusunda düzenlersek cok daha iyi olur .D

600 kullanıcı larıda deniyebilir ben bi zararını görmedim en az 10 kere yükledim 1 senedir biliyorum bu seti arvişimde bazı sesler ritimler kayık ama onlarıda
düzenliyebilirsiniz.

Son olarak seti düzenlemeyi planlıyorum sonra kendi cihazımdan backup alıp tekrar paylaşım yapıcam düzenlenmiş erco set diyerek

Cevap: Standart Bombaa ERCOO--BABA-SET YENİLENDİ FENA SET LOOP 800 ve 600 Srt farkıy

Abi birşey sorucam seti direkt mi yükleyelim globali silelim mi yani set 256 mb ya pa600 ün ram'ı 96 mb değilmi nasıl yapacağız ?

Cevap: Standart Bombaa ERCOO--BABA-SET YENİLENDİ FENA SET LOOP 800 ve 600 Srt farkıy

korg pa600 e yükledim elektro 4 telli felan süper ama ne yazıkki edi zurna olsun veya diğerler sesler olsun bazı tuşlar basmıyor. Bunları düzeltebilirsen müthiş olur

sevmene cok sevindim yaşar abi bazı tuşlar evet basmyıor pcm ye alamıyorum onları cünkü pa600 kabul etmiyor ama ugrasıyorum daha calmayı bilmiyorum yeniyim 3 sene kadar oldu ama set düzenliyorum öyle istersen mustafa kırmaz yazarak face den ekliyebilirsin ilerde yaptıgım düzenlemiş olduıgum setleri atarım ben sorun degil.

teşekür ustad

bende bu seti tavsiye edebilirim.gerçektende güzel bi set.

bu seti sanırsam ben vermiştim piyasaya.. yapman gerek yarı yaru yukleyip denemen yani ilk evela içerği aç ve saund an user1 user2 sil öyle yukle yani kitler sırf yuklenmiş olacak dene ve beğendiğin ritimler kitleri not al. sonrası seti sil ve bu sefer tam tersini yap saundan user1 2 kalacak userdk yı sil ve öyle yukle şimdi sesler sampleler gelir...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri