• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Standart Standart Bombaa ERCOO--BABA-SET YENİLENDİ FENA SET LOOP 800 ve 600 Srt farkı

• Konbuyu başlatan abrek45
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

abrek45

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600qt
Arkadaslar set bi zamanlar vardı arşivimde duruyodu yenilemek istedim

birde sizden daha dogrusu set düzenlemeyi bilenler varsa bi sorum olucak

ben 600 kullnıyorum bu set 256 mb tüm 800 kullanıcıları tekrardan yükleyibilir güle güle kullanın

link :

şunu demek istiyorum 600 de denedim seti baya baya cihazı degiştirdi güzelleşti ritimler setler fakat

KorgPa-Arranger seti düzenliyorum şimdi 205mb den içerisinden pcm dosyalarından bazı perküsyonların siliyorum sadece sample seti yapmak için kısaca 2 ye bölmek için setin boyunu düşüyor fakat zararı olurmu seti

kısaca ben seti 96 ye nasıl düşürebilirim

sette 205mb olarak 600 e yükledigim zaman sorun sadece ses lerde bazı sesler tuşlar işlev vermiyor atoyrum fa tuşun da ses yok tek sorun bu set cok güzel fakat sizlerinde bilgisi dogrultusunda düzenlersek cok daha iyi olur .D

600 kullanıcı larıda deniyebilir ben bi zararını görmedim en az 10 kere yükledim 1 senedir biliyorum bu seti arvişimde bazı sesler ritimler kayık ama onlarıda
düzenliyebilirsiniz.

Son olarak seti düzenlemeyi planlıyorum sonra kendi cihazımdan backup alıp tekrar paylaşım yapıcam düzenlenmiş erco set diyerek

Cevap: Standart Standart Bombaa ERCOO--BABA-SET YENİLENDİ FENA SET LOOP 800 ve 600 Sr

teşekküler

Cevap: Standart Standart Bombaa ERCOO--BABA-SET YENİLENDİ FENA SET LOOP 800 ve 600 Sr

kardesim seti kucukturmek icin once kendi orgunda load yapmalisin ki sonra istemedigin sesleri silip ve seti deyerini indiresin
ama yine o bu konu cozulsede bir sorun daha var oda eger sen bazi sample leri silsen geriye kalan sample lerin yeri degisecek onun icin cok zorlanicaksin

benim sana tavsiyem bir baska arkadasa verip setin deyerini indirmesini iste o daha kolay,
onunda keyboardu rami 256 kadar olmasi gerekir

kolay gelsin