• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

startec p 1500 power yardım

xman6019

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa80
merhaba arkadaşlar benim bir sorum olcak dha doğrusu kafama takılan bir sey bu önemli ama kanımca elımde satrtech omcron p 1500 watt power var ve arka tarfta iki tane düğme var aşağı yukarı geliyor ve düğmeler yan yana birinın üst tarafında brıdge ve stereo yazıyor ayrıca sol tarafında pararllel yazısı var diğerinde ise ortada herhangi bir yazı yok üst tarafında lıft alt tarafında ise groundıng yazısı var bunlar ne anlama geliyor ve düğmelerın aşağıdamı olması gerekiyor yoksa yukarıdamı yada biri üstte diğeri altta mı mutlaka bir dengesi olmalıdır yoksa ses temiz gelmeyebilrimi lütfen sizlerden yardım istiyorum netten bakayım dedim hiç alakalı bir makale bulamadım lütfen arkadaşlar varsa sorunuma çözüm bulabilecek arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

Cevap: startec p 1500 power yardım

bridge aldıgıına iki, kanalın gücünü bi kanala veriri parelel bağlantılarda sorun yaşamazsın bayılma olmazzz

Cevap: startec p 1500 power yardım

Yokmu yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgisi olann