• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Stylemagic Ya programi

• Konbuyu başlatan Rufat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

Rufat

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros 4
Arkadaslar aranizda bu programi kullanan varmi . Tüm yamaha serileri icin gecerl . Bir polonyali arkadas piyasaya sürmüs ve fiyatida bana col makul geldi ( 65 € ) . Kisitli bir demo versionu var , bir deneyin derim..

.
not: bu adresten ulasabilirsiniz..

Cevap: Stylemagic Ya programi

hocam kurdum programı ama pek çözemedim. yamaha klavyeler arasında mı ritim dönüştürüyor yoksa sadee editlemeye mi yarıyor. çözemedim

ben denedim yamaha kullananlar icin cok guzel bi program ozellikle riitm konusuda

Öncelike merhabalar. Bu programı ilkki internette gördüm bayaği bir detayli inceledim demosunu indirdil ve sonra hemen satin aldim 150₺ ye geldi fiyat olarak ve 2 seneden beri de aktif bir şekilde kullanıyorum bu programı az çok stütyo programlarını kullanan arkadaşlar tekniği bilen kişiler için şidertle tavsiye ederim belki de ilk programi türkiyeden ben satin aldim ve programi inceleyen bir kaç müzisyen abime de satin aldik. Az çok prpgramdan bahsedeyim pc üzerinde bu prpgram vasitasi ile çok rahat ve kolay şekilde ritimlerin mixlerini balance ayarkarini yapabiliyor üstüne üstün drum ve perkisyon kanalarındaki ritimde kullanaçılan ister croos olsun ister trampet oksun altolar olsun ziller olsun hepini ayri ayri vekocity ayarlarini yani ses seviyesini ayarliyabiliyorsunuz. Bu program vasitasi ile çok rahatlıkla cubaese üzerinden ritim yazabiliyorum ayrica klavye üzeride ritim yazarken yapamican şeyleri bununla yapabiliyorsunuz. İçerisinde casm editörüde mevcuttur ayrica system exlerde mevcut işstediğin kanala koma verebilir efeck verebilir arti drum kitleri gevşetip tonlayabilirsiniz ayricaaa daha dahada fazlasi saymakla bitiremem süper bir program çok kişiye tavsiye ettim halen daha ediyorun :) bu işlerden az çok uğraşan kişilere tavsiyem saygılar isteyenlere detayli bir anlatim da yapabilirim. Saygılar

Yazilan cevaplar icin tesekkür ederim . Bu yazilim diger klavyeler icin de gecerli ve ayni zaman da midi hazirlamaya da yariyor .Ben ikna oldum ve satin almaya karar verdim . JuKeBox kardesime ayriyetten tesekkürler.

Rufat abicim şimdiden hayirli uğurlu olsun diyim :) Midi de düzenleme yaparaın ayni şekilde ayrıca diğer klavyelerdede çalişir bank msb lsb ve program change kodlarini seslerin bildikden sonra her türlü çalişir. saygılar ;)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri