• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

şu dağlarda kar olsaydım md

• Konbuyu başlatan Tilhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 489

Tilhan

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
şu dağlarda kar olsaydım md

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: şu dağlarda kar olsaydım md

İşinize karışmak gibi olmasın da böyle sayısız MP3 ü MP3 SİEM diye bir program var oradan Megabaytlerini düşürüp de öyle paylaşsanız hem zamandan hem yerden kazanmazmısınız. Örneğim 5 MB bir Şarkı MB si bu program ile 1 MB te düşüyor buda Bir şarkılık yere 5 şarkı nın sığacağı veya daha rahat ve hızlı yüklenip indirileceği demektir. Denemenizde yarar var dediğim programa aynı anda dilerseniz yüzlercesini tamınlayıp Megabayt lerini düşüre bilirsiniz. Dilerseniz bana 100 MB bir veri gönderin ben size 20 MB ye düşürüp aynen iade edeyim.

Paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler

ilgine teşekkürler tekinoğlu kardeş.bilgilerin için. akla şu soru geliyo:md altyapılar mp3 formatlı oluyor ya.bu parçaların mb ları düşürüldüğünde mp3 çalar orglar okuyacakmı peki.sorum bu.örneğin elimdeki korg pa 800 mp çalarımda parça yı okuyacakmı.

tahminimce sıkıştırılmış dosya oluyo.bu yöntemle yapılan iş değilmi.mp3 çalar org bu hale dönüştüreceğimiz parçayı /parçaları okuyacakmı veyahut çalacakmı.parçayı baştan sona kadar.

Çalar çalar hiç endişe etmeyesiniz. işte sizin bu türkünüzün ben MB sini düşürdüm isterseniz indirin MB sini kontrol edin birde oğgunuzda çalın bakalım çalıyormu çalmıyormu ?

İşte indirme linki

2.48 MB lik Türkü nüz, 828 Kilobayt e düştü Türkü aynı Türkü