• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Süper temiz korg pa55tr

Cevap: Süper temiz korg pa55tr

yok mu isteyen süper temiz cihaz

isteyen olmazmı kardeşimde malum para durumu sakat bundan sonra işler açılacakta para kazanacaz

exr46 0r var onunla takas edermisin üste para? bendeki alet senın aletten farkı yok temizlık bakımından

Takasa işi biraz sıkıntıya girdi araba alacağım için para lazım,

syn teknodex hocam ,,,cihaza kargo ödemeli 1,550 verim,,,kargo parasıda bana ait,,normalde kargoyu tercih etmiyorum,,siteden tanıdığım biri olduğun için kargo olabilir,,,pa 55 lerin piyasası bu hocam en temizine 1600 den yukarı veren olmaz,,,karar sizin,,düşünürseniz hemen yarın paketleyın gönderin

0543 519 22 72

piyanist.83@hotmail.com

Teşekkürler feraza kardseşim:) sendeki 1.550 1 aydır aynı duruyo:) hiç artmadımı o para yaw:) benim tanıdığım 3 kişi pa55tr aldı hepside 1700 den aşağı almadı, sen biraz daha para ekle ben kargoyla gönderim sana:) Hayırını gör

Teşekkürler feraza kardseşim:) sendeki 1.550 1 aydır aynı duruyo:) hiç artmadımı o para yaw:) benim tanıdığım 3 kişi pa55tr aldı hepside 1700 den aşağı almadı, sen biraz daha para ekle ben kargoyla gönderim sana:) Hayırını gör

valla hocam...ben bı ara caydım yenıden almaya karar verdım,or 700 arasında gıdıp geliyorum,,peki o arkadaşların senın orgu nıye almadı,,1700 den asağı almadılarda,,onlara verseydın,1 tanede değil 3 arkadaşın,benım paramda var allaha sükür,param var diyede pa 55 e 1 800 verecek halim yok,,sizde satamıyosunuz neden fiat yüksek,,pa 55 e 1550 den yukarı vermem,,çünkü piyasası bu,,,bunu sizde biliyosunuz,kimsede 1550 den yukarı vermiyo zaten,,dükkancılar 1 200 300 e alıyolar onlara ver o zaman,,:)
,hayırlı satışlar

Ben cihazımı yeni satıyorum araba alacağım için, arkadaşmın biri 1900 e aldı senin dediğine göre kazık yemiş oldu:) oda onun sorunu, Sen 1550 temizini bulursan hiç kaçırma.
yanlış hatırlamıyorsam uzun zamandır korg pa55 arıyoursun, madem piyasa 1550 neden kesin bulurudun bi tane, illaki bulursun ama temizini mi onu bilemem.
1400 de var dediğin gibi 1300 de var 2000 e de var.
inaşşallah parana göre içine sinen bir cihaz senin olur.

exr 46 or+750 nakit uyarsa 05353551663 veya ne dersın enson nıyetim var almaya bu sıralar alet 1 mayıstan önce anlaşırsak uyar gerçe gw8 düşünüyorum ama bir sezonda 55 le gidebılırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben cihazımı yeni satıyorum araba alacağım için, arkadaşmın biri 1900 e aldı senin dediğine göre kazık yemiş oldu:) oda onun sorunu, Sen 1550 temizini bulursan hiç kaçırma.
yanlış hatırlamıyorsam uzun zamandır korg pa55 arıyoursun, madem piyasa 1550 neden kesin bulurudun bi tane, illaki bulursun ama temizini mi onu bilemem.
1400 de var dediğin gibi 1300 de var 2000 e de var.
inaşşallah parana göre içine sinen bir cihaz senin olur.

hocam uzun zamandır değil,,bi ara 1 hafta pa 55 ilanı verdım sonra caydım ve sizin ilanınız o zaman vardı,,,yani siz ilanınızı verdınız sizde sonra geri caydınız,sizin ilanınıza 1 600 den yukarı veren oldumu,,uzun zamandır siz satamıyosunuz,,1900 lira veren olacağını sanmıyorum,1 900 vereceğime pa 80 alırım ondan iyi,,ben pa 80 yeni sattım 2 200 e bu mübarek pa 80 mi,,pa 55 bulamamın sebebide milletin satmaya niyeti yok,,,satan adam o fiatı vermez,,o fiatı verenleride görüyoruz 2 senedır satılık ilanı verip duruyo,,madem öylede sen niye satamadın pa 55 i,,,piyasa 1900 2000 de ,o zaman senın pa 55 kapmaları lazımdı,,senin pa 55 1 700 istemissin,,niye alan yok,,,pa 80 ler düşmüş 2000 2200 e,,,yukarı alan yok,,benim acelem yok,ben beklerim,,pa 55 e en fazla verilecek para 1 600 dür hocam bu benim düşüncem,,,,bu arada hocam ,,,yanlış anlamayın biz polemiğe doğru gidiyoruz,,,polemik olmasın kesınlıkle,,,hayırlı satışlar,,inşallah kısa zaman da satarsın kardeşim,,,