• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx 3000 ritimleri sıkıntısı

Cevap: sx 3000 ritimleri sıkıntısı

yucesoylAR arkadasa katiliyorum,sitede yuzlerce set var,o mu goremiyor acaba,coguda cok baba ritimler....

Herkese selamlar!

Yoğunluktan kurtulup müsait olduğumda tüm Ketron Dosyalarını paylaşıma açacığım arkadaşlar...

Bu arada Audya ile işim bitmek üzere.
Ketronculara müjdeli bir haber vereyim sx3000 ve xd9 için yepyeni bir set hazırlayacağım yeni SND ve PCM dosyaları yapacağım...
Herşey sıfırdan sesler,drumkitler aklınıza gelebilcek herşey...

Hatta biraz tüo vereyim Addictive Drum plugin ve buna benzer pluginlerin davullarını sx3000 ve xd9'a koyacağım millet canlı davul görsün...:)

Şimdi millet diyecekki 16mb yada 32mblik hafıza yetermi diye aslında yetmez bu işler için ama benimde kendime göre bazı formuüllerim var tabiki boşuna bilgisayar başında yıllarımızı geçirmedik...:)

Saygılarımla

By_CTO

o gülen arkadaşlar , gülmek yerine paylaşsa o ritimleri bende görürdüm saolsun bi arkadaş yönlendirdi beni 500 yakın ritim var şu an,ama daha bilmediğim yerler varmı diye arayış içindeydim, ben yeni alete ısınıyorum, rumeli ritimleri lazım güz gülleri vs. çalabileceğim vahtelerde lazım,kendim yazmaya başladım vaktim oldukça çok yoğunum, esas işim müzisyenlik deilll. ama kendi yazdığı ritimleri vs. paylaşan çok az arkadaş var piyanist şantör, uce, vs. gibi.....onların emeklerine saygı duyuyorum, boş yorumlar yerine paylaşım yapıolar....

Herkese selamlar!

Yoğunluktan kurtulup müsait olduğumda tüm Ketron Dosyalarını paylaşıma açacığım arkadaşlar...

Bu arada Audya ile işim bitmek üzere.
Ketronculara müjdeli bir haber vereyim sx3000 ve xd9 için yepyeni bir set hazırlayacağım yeni SND ve PCM dosyaları yapacağım...
Herşey sıfırdan sesler,drumkitler aklınıza gelebilcek herşey...

Hatta biraz tüo vereyim Addictive Drum plugin ve buna benzer pluginlerin davullarını sx3000 ve xd9'a koyacağım millet canlı davul görsün...:)

Şimdi millet diyecekki 16mb yada 32mblik hafıza yetermi diye aslında yetmez bu işler için ama benimde kendime göre bazı formuüllerim var tabiki boşuna bilgisayar başında yıllarımızı geçirmedik...:)

Saygılarımla

By_CTO

Hadi bakalım Coşkun üstad yap demoları koy dinlette görelim bizde belki Sx3000 alırız o değilde geçen gün inceledim üstadın biri resmen alete lesli efectörü montelemiş çok hoşuma gitti..Bide aynı üstad yeni bi set yapıomuş galiba merak ediyorum şubat 1 de demoları paylaşacakmış hadi bakalım hayırlısı hoşuma giderse or 700 ümün üzerine alıcam bi tane amma sound kalitesi olur he yamaha+ketron üfff :D