• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 hatıram olsun YENİ!!! demo by_ümit

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
.......................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: sx3000 hatıram olsun YENİ!!! demo by_ümit

eline sağlık hocam,müthiş sound.

:( sx3000 damarım tuttu yine :( bi gün ben de alabilecekmyim... Emeğine sağlık hocam harika olmuş...

sound kesinlikle audya5 ile aynı ikisinide denedim fark yok adamlar org yapmışlar ben bu aleti öyle beğeniyorumki alete ne takılıyorsa hepsini aldım satmaya niyetim yok herkeze tavsiye ederim

:( sx3000 damarım tuttu yine :( bi gün ben de alabilecekmyim... Emeğine sağlık hocam harika olmuş...

inşallah alırsın çok iyi alet tavsiye ederim fakat kullanan az olduğu için paylaşım pek yok bunu göz önünde bulundurmak lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

PİYANİST ŞANTÖR
kardeşim çok beğendim!Eline emeğine yüreğine sesine sağlık kulaklarımın pası silindi sayende; Teşekkür ederim...

Ketron tadı başkadır sx3000 iki sene kullandım.Burda bir arkadaşda korg x3 var sx3000le gazinoda x3 kapıştırmış sx3000saund olarak daha iyi diyor bende aynen katılıyorum.ekmeğini yedim kral alet aynı seslerden sıkıldığımdan sattım.özgür sample olsa süper olurdu.

Ketron tadı başkadır sx3000 iki sene kullandım.Burda bir arkadaşda korg x3 var sx3000le gazinoda x3 kapıştırmış sx3000saund olarak daha iyi diyor bende aynen katılıyorum.ekmeğini yedim kral alet aynı seslerden sıkıldığımdan sattım.özgür sample olsa süper olurdu.

bende audya 5 ikullandım hiç bir fark yok sound kalitesinde ben sx3000 ni alalı 2 seneye yakın oldu bu alet bu kalitesiyle nasıl olmuşta kıyıda köşede kalmış hala şaşırıyorum ama kesinlikle acemi işi değil uğraşmak gerekiyor fakat emeğinin karşılığını veriyor ilgi istiyor hazırcılar için oyun havasından başka müzik bilmeyenlere göre değil her müziğe hitap eden komple bir müzik makinesi

hocam çok güzel bir bir çalışma.bu aleti gerçekten çok beğeniyorum.şu an elimde alet yok bakalım belki bu alet üzerine yoğunlaşabilirim.Ayrıca alette pheaser efecti var mı?

phezer efekti yok elektroları düz çalmak zorundasın fakat alete sistem nk nurettin karabulut opsiyonel olarak 150 lira yanılmıyorsam fazer cihazı takıyor çokta süper oluyor ben eksikliğini pek hissetmedim