• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 klavyeme plus4 yüklettim

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar dün istanbulda bir iş gezim vardı gitmişken benim sx3000 nide götürdüm plus4 setini yüklettim harika oldu fakat aleti yeniden düzenlemem lazım eski seslere göreydi programlarım yeniden yapacağım herkeze tavsiye ederim
edi zurna
kaval
elektro
mey
drum kit
yeni sesler var çok güzel özellikle yeni drum kitlerde darbukalar ve tefler ziller daha farklı ayrıca eski kitlerde bazı asma davul sesleri zayıf kalıyordu onları güçlendirmişler süper olmuş herkeze tavsiye ederim

Cevap: sx3000 klavyeme plus4 yüklettim

Hayırlı olsun demek düşer ozaman bize ...

arkadaşlar dün istanbulda bir iş gezim vardı gitmişken benim sx3000 nide götürdüm plus4 setini yüklettim harika oldu fakat aleti yeniden düzenlemem lazım eski seslere göreydi programlarım yeniden yapacağım herkeze tavsiye ederim
edi zurna
kaval
elektro
mey
drum kit
yeni sesler var çok güzel özellikle yeni drum kitlerde darbukalar ve tefler ziller daha farklı ayrıca eski kitlerde bazı asma davul sesleri zayıf kalıyordu onları güçlendirmişler süper olmuş herkeze tavsiye ederim

Hayırlı olsun dileklerimle...

Yeni demolarınızı bekliyoruz :)

Hayırlı olsun

internetteki demoları takik ediyorum, KETRON güzel işler yapıyor,alacaklar varsa öneririm.

okan09okan9

Moderatör tarafında düzenlendi:

sağolun arkadaşlar bütün ketron kullananlara yayrlı olur heralde

dostum hayırlısı olsun ben parayı toparlayamadım sx3000 için ama xd9 arıyorum inş bulurum...ilerde değiştiririm. saygılarımla..

dostum hayırlısı olsun ben parayı toparlayamadım sx3000 için ama xd9 arıyorum inş bulurum...ilerde değiştiririm. saygılarımla..

xd9 ufak tefek farklar dışında aynı sample ses ve türk ritimleri kullanıyor ve plus4 seti aynı zaten sx3000 dede aynı xd9 dada

hocam hayırlı olsun plus 4 ne kadara yüklettin