• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 plus 4 set soru..

Ünsal İçmez

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ne bulursa :)
arkadaşlar sx3000 plus 4 set paylaşımı yasak mı neden paylaşılmıyo. bayadır takip edemedim pek bilgim yok

Cevap: sx3000 plus 4 set soru..

en son paylaşılan Ümit 2012 seti baya güzel.. ses ve ritim var içinde.. deneyebilirsiniz..

peki plus 4 mü yoksa ümit 2012 mi sizce?

arkadaşım plus4 sample dosyası aynı pcm1 ve pcm2 gibi sample ses dosyalarından oluşuyor ve tünel müzik bunu parayla kendisi yüklüyor sadece orga yüklendikten sonrada kopyalayamıyorsunuz ümit 2012 seti ben yaptım içinde sadece ritim user ses user drum kit ve ritimler var sample ses yok buda plus4 ile beraber düzgün çalışıyor çünkü benim orgumda plus4 set yüklü

arkadaşlar sx3000 plus 4 set paylaşımı yasak mı neden paylaşılmıyo. bayadır takip edemedim pek bilgim yok

set ucretli satiliyor her klavyede oldugu gibi (onceki setler ucretsiz) ama cok fazla bi ucreti yok sanirim 100 tlye klavyenize yukluyorlar yanlis hatirlamiyorsam ..

tünel müzik benim 30 senedir çalıştığım kişilerdir orada 100 tl gibi ritim satıldığı yok kim uyduruyor bunları anlıyamıyorum ancak bu arada piyanist şantör arkadaşıma ümit 2012 seti harika verdiği emeğe teşekkürler; herkez kulaktan dolma bazı şerleri dolaştırıp duruyor sorunuz olduğunda tünel müziği şahsen arayın gerekli yardım yapılıyor pazartesi günü ziyaret ettim ben sordum parayla satılan set varmı diye böyle bir şey yok cevabını aldım bütün müzisyen arkadaşlara başarılar diliyorum bu arada ben de ketron sx 3000 kullanıyorum saygılar sunarım

tünel müzik benim 30 senedir çalıştığım kişilerdir orada 100 tl gibi ritim satıldığı yok kim uyduruyor bunları anlıyamıyorum ancak bu arada piyanist şantör arkadaşıma ümit 2012 seti harika verdiği emeğe teşekkürler; herkez kulaktan dolma bazı şerleri dolaştırıp duruyor sorunuz olduğunda tünel müziği şahsen arayın gerekli yardım yapılıyor pazartesi günü ziyaret ettim ben sordum parayla satılan set varmı diye böyle bir şey yok cevabını aldım bütün müzisyen arkadaşlara başarılar diliyorum bu arada ben de ketron sx 3000 kullanıyorum saygılar sunarım
parayla ritm set stıyorlar denmiyor.ama plus4 (sample seslerin oldugu sistem dosyası)e geçiş yapmak isteyenlerden ücret karşılıgı kendiler yüklüyor.lütfen yazılanları dikkatli okuyun yada data dosyası ile ritm set in ayrı ayrı şeyler oldugunu bilerek yazın.eger sizin dediğiniz gibi plus4 ü ücretsiz dagıtıyorlarsa versinler link yükleyelim.bende sx3000 kullanıyorum ama plus4 değil pcm2

evet 100 tl ye yükleniyor tünel müzikle irtibata geçerseniz yararı olur ayrıca piyanist ümit e teşekkür ediyorum size ait olan ritimlerden de yükledim kullanıyorum hakkını helal et emeğine sağlık

sx3000 korg gibi tutulmadı. tünel müzik bunu bildiği halde yinede tutulması için bi çaba göstermiyor. korgta çoğu her şey ücretsiz.bi set yapıyolar onu bile parayla satıyorlar. böyle devam ederse ben bile korg a döneceğim. Bu aletler hiç tutulmaz hiçte piyasası olmaz. pahalı alıp ucuz veririz o kadar.

bir zamanlar emo usb ye para vermedikmi arkadaşlar.tünel müziğe boşuna yüklenmeye gerek yok aletin yapısı sample yüklemeye kapalı bazı opsiyonlarla yapılıyo emo nasıl uğraştı usb yaptı 350 euro verdiniz bu 100tl para değil burdada emek var.şimdi şimdi piyasa sample kaynıyo yoksa pa serisi ilk çıktığında 800 yada 2x emoya dünya para verdiniz.bunları unutmayalım ayrıca 2x imi sattım sx3000aldım benim düşüncemi söyliyim 2xi aramıyorum korgun soundu dar iki duvar arasından geliyo gibi bu benim düşüncem herkesin görüşü farklı ama inanın sx3000in arkasında ketron değilde korg yazsaydı bu paralara alınmazdı 2.eli.şimdilik memnunum ritmlerimi kendim yazıyorum tünel müziğede plus4 yükleteceğim ileride inş audya hedefim korga biraz zor geçerim.çünkü ketronun soundu çok berrak.