• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

synthesizer arıyorum

PNserjan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
psr 1000, psr3000 ,hs6
merbaha arkadaşlar. grup olarak çalıstıgım için artık pa80 agırlıgı külfet olarak geliyor. ağırlıgı mınımum olacak şekilde bir synthesizer aleti arıyorum. kafamda yamaha mm6 ve korg x50 var . arasındaki fark nelerdir kullanan bilen arkadaşlar varmıdır sitede teşekkür ederim

Cevap: synthesizer arıyorum

Selamlar,

Mart 2011 de satın alıp evimde hiç kullanmadığım Yamaha MM6 cihazım satılıktır, 6 AY içinde ancak 1-2 saat kullandım ( kullanamadım), 1,5 sene garantisi devam etmekte, sıfır şu an 1550 TL civarında, cihazda MOTİF sesleri var, ağırlık 5 kg civarında YEPYENİ CİHAZDIR,
PAZARLIKSIZ 850 TL ye satıyorum. İlgilenirsen e-mail adresim turtel@doruk.net.tr

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Moderatör tarafında düzenlendi:

sokak dansı 1 filmin den hatırlıyorum kork karma kırmızı bir cihaz araştırdım o da synthesizer miş....nedir bu synthesizer ne farkı var

elimde roland juno di var setup değiştirecem...sıfır gibi faturasıda var 850 tl 0507 593 74 07

ben çok memnunum...incele derim...nord alacağım için satıyorum. alet 5.2 kg...soundlar süper üzerinde fantom ses motoru var....çizik değil toz zerresi dahi yok