• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

T5-970-A3000 icin NEVALE 1

• Konbuyu başlatan Rufat
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 3K

Rufat

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros 4
Arkadaslar bu paylasim ses ve setler icerir . Hepsi legaldir ve satilmamasi sartiyla paylasmak serbesttir . Vakit buldukca paylasimlara devam ..

Cevap: T5-970-A3000 icin NEVALE 1

eline sağlık kardeşim

icerikten bahsedermisiniz hocam eğer t5 veya t4-t3 seti ise s970 ve a3000 orjinal rom perkusyonlarini gormediği icin set rtm ler doğru duzgun calişmiyor sadece sesler calışıyor...

Yuregine sağlık çok teşekkurler kardeşim.... Yamaha nın tr de sağlam bir yer edinebilmesi için... bu gibi paylaşımların suratle artması ve devamlı olması lazım... Sevgiler-saygılar...

Set değilki bunlar ppf diye bi şeyler var içlerinde ....:) yamaha camiası halen aynı kafada devam ediyor.... ...turk muzıği için set bekliyoruz........ Bunlar olmasa da olur... Tekrar çok teşekkurler paylaşım için yıne de....

Arkadaslar bunlar tamamiyla yabanci setler . PPF formatinnda olanlar bilgisayar icin , YEM ( Yamaha expansion maneger ) de islendikten sonra PPI formatinda oluyor ve o zaman klavye direk USB den okuyor .PPI formatinda olanlari direkt yüklüyorsunuz ve okuta biliyorsunuz . Klasik müzikle ilgilemem arkadaslarda var aramizda ..

Icerigi tam bilmiyorum , belki bir Allah'in kuluna yarayabilir ihtimali ile önce ben indirdim ve sonra hemen paylastim . inanin böyle isler en az 7-8 saat sürüyor .

Bazilarini T5 okumaya bilir , 20 -25 tanesini okursa eyvallah demek lazim . Bir alman atasözü derki " hediye gelen katirin dislerine bakmamak lazim " :D .

Tek bir kisinin isine yarasa bile , benim icin ulviyetini tamamlamis olur bu paylasim ... Saglicakla ..