• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tablet PC Satıcı yalanları

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Arkadaşlar hemen her gün birçok TV kanalında karşınıza çıkmıştır, 8 İnç, 512 MB Ram, 8 GB dahili hafıza, Deri kılıflı bu tablet PC 199 TL diye reklam yapıyorlar ve hatta piyasada bu fiyata bulun size ücretsiz göndereceğiz diyorlar.

Ben bu konuya eğildim :) Ne kadar 199 TL fiyatlı ve aynı yalanları içerir TV reklamları varsa hemen aradım. Daha ben konuşmadan 10 TL de Kargo bedeli dediler :) Be kardeşim sen reklamında bu fiyata bulursan bedava göndreceğiz demişsin madem görüşmemiz de sanki çok dürüst bir iş yapıyorsunuz misali kayıt altına alınıyor ya bende bu yüzden aradım. Şu telefon numarasında da aynı fiyata aynı özellikte Tablet PC var, bu numarada da. Şimdi madem kanıtladım bedava ürünümü rica edeyim :)

Hayır efendim bu bir satış politikasıymış. Niye utanmadan böyle yalanlar söylüyorsunuz? Sizde hiç edep arlanma yokmudur? dediğimde telefon yüzüme kapanıyor.

Arkadaşlar siz siz olun sakın bu yalanlara kanmayın. alırsanız da sakın 512 RAM lısını almayın hele de tanıdık, bildik bir mağaza olmazsa asla almayın. Bu bukalemunların ağına düşmeyin. Sonra satıcı adına sadece bir telefon numarasından başka bir şey bulamazsınız. Ürünü iade etmek için de sakın tüm evraklarınızı ve ürünü göndermeyin. Delillerini zi yok etmeyin. Faturasız bir ürüne asla yeltenmeyin. Ya noter kanalıyla, yada PTT kanalıyla İadeli Taahhütlü bir dilekçe ile ürün iade işleminde bulunun. Aksi takdirde hiç bir hak arama şansınız olmaz. Tabi ki karşınızda da gerçek bir satıcı ve satıcı adres bilgileri de var ise.

Sonsuz Sevgilerimle,

Cevap: Tablet PC Satıcı yalanları

vallahi bu olay baya tv de de tartısıldı ben ogluma aldım önce gelen tablette sarz aletinden ses cıkıyordu sonra onu gönderdim yenisini bana gönderdiler ve hic bir kargo parası ödemedim

Ben 1GB Ram, 16 GB dahili hafıza, 1,6 işlemcili, 7 inch ekran tabletimi 6 ay önce çocuk oyalansın diye aldım; bir gazetenin pazarlama mağazasından ve şu ana kadar bir problemim olmadı. İşteyken bunu götürüyorum yanımda ve arada siteye girip normal bilgisayarda yaptıklarımı (yazdırma hariç) yapabiliyorum.
Ben bu tableti aldığım gün yeğenim gördü, biraz oynadılar ve eve gittiğinde aynısından isterim diye tutturmuş... Bilader de bana özelliklerini sormadan bir süpermarketin 200 TL ye sattığını öğrenip almışlar. Bana da hava atıyorlar senin tabletin aynısını biz 200 TL ye aldık diye...
Ben de inceledim özelliklerini ve sadece işletim sistemi ile işlemcisinin aynı olduğunu gördüm. Ram 500 MB, dahili hafıza 8 GB gibi. Üstelik kendi tabletime yüklediğim programların aynısını yükleyemiyorum. Yani ezbere aldığı tablet elinde patlamış gibi birşey oldu... Şu an sadece internete girip kendi fabrikasyon oyunlarını oynuyolar.

1GB Ram alti Android Tablet yada Telefon kimseye tavsiye etmem sole takintisiz sorunsuz bi Android icin 1GB ram sart aklinizda olsun ;)

zaten dokumatik cihazlarda bazi seyler yuksek oldumu sorun yaratıyor cunku her islemde komple taramak icin hayli zorluyor kendini cihaz kucuk bir örnek pa800 acılısı ile pa80 acilisi aynı zamanmı alıyor deneyin görun

Güzel yorumlarınız ve katkılarınız için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,