• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Takas pa500tr ile dante tr

• Konbuyu başlatan maktas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takas

yeğenlerim kusura bakmayın burdan yazıyorum.elimdeki korg pa 500tr mi dante tr ile ikinci el olarak takas etmek istiyorum .üste vallahi inanıki 250 tl verebilirim düşünen burdan yazabilir veya cep05354683279 dan arayabilirler.saygılar.

Cevap: takas

Üstadım bir Dante bayisi ile görüşüp sıfır Dante ile takasa girmenizi tavsiye ederim.

Cevap: Takas pa500tr ile dante tr

Açtığınız konular birleştirildi. Lütfen aynı konulardan tekrar tekrar açmayın. Mevcut açtığınız konuyu güncelleyin. Aksi halde konularınız silinecektir.

yeğenim teşekkürler benim bu yazışmalardan pek bilgim yok onun için tekrar yazıyorum kusura bakmayın saygılar.

Selam sayin abiler Bende pa 55 var bende kendim guzel set olustrdm org guzEll ama degatrmek iatyorm pa 500 almayi dusunuyorm onerirmisinz yada pa 55 i kullanmaya devam mi edeym saygilar

yeğenim elinde ki pa55 i sat artık onun modası geçti bende kullandım vallahi elimden zor çıkardım bende pa 500 tr var nakte ihtiyacım olduğundan orgum çok temiz seti süper dir tek fiyat pazarlık yoktur 1750 tl dir istersen burdan yaz saygılar..

takas

korg pa 500tr mi dante tr ile kafa kafa ya takas etmek istiyorum satılık olursa pa 500 tr nin fiyatı 1750 tl dir arzu eden burdan yazabilir veya cep.05354683279dan arayabilir ben ist. küçükçekmece.kanaryada yım.saygılar.

güncel ilan vallahi bazıları bu orgdan beni soğuttu araştırırsanız bu sitede görürsünüz. saygılar.

Selağmun aleyküm ilan hala geçerlimi

Dante tr nin ses ve soundlari kuru tad vermiyor ben roland bk5 ile dante arasinda kalmistim roland aldim iyikide almisim soubdlar ucuruyor resmen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...