• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Takaslı sıfırdan farksız pa500tr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

agnostikal

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa500tr
Selamunaleyküm

elazığda kendi evimde hevesle aldığım lakin iş nedeniyle çok kullanamadığım evden kılıfından dahi çıkmamış pa500tr cihazımı model yükseltmek(pa800) için takas düşünüyorum temiz cihazınız varsa arayın telefonda fiyat farkını görüşelim.....hayırlı satışlar..

Altan bey : 0554 932 76 56

Cevap: Takaslı sıfırdan farksız pa500tr

slm takassız fıyatı ne kadar

yeğenim pa 55tr ile takas düşünürsen üste birav para verebilirim.cep05354683279dan aryabilirsin.

Alete ait resimler koymanızı ve fiyat belirtmenizi rica ederim.

Urün sifirdan farksiz resme gerek yok yinede koyayim..

resim

Resmi bu ben muzisyen degilim memurum orgumun kitapciklari faturasi duruyo garantiside devam ediyo gecen kisin aldiydim satmak degil takas istiyorum

hayırlı satıslar 1 saat once aradım cıhaza fıyat veremıyorsun bılmıyorum dıyorsunuz hayret nasıl ve kaca alacagız bu cıhazı sahıbı bıle fıyat veremıyor ılgınc

Kardes kusuruma bakmada ben sifir fiyatini bilmedigim icin fiyat vermedim simdi sana fiyat vereyim 2300 tl...memnun oldun mu bilmiyorum ama bana pa800 bulursan beni memnun edersin hayirli satislar :)

Bu tür ikinci el olup sıfırından fazla fiyat istenen ilanlar bilerek mi konuluyor yoksa şaka maksatlı mı?

Kardes kusuruma bakmada ben sifir fiyatini bilmedigim icin fiyat vermedim simdi sana fiyat vereyim 2300 tl...memnun oldun mu bilmiyorum ama bana pa800 bulursan beni memnun edersin hayirli satislar :)

sana katiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...