• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

takaslık pa80.. (pa500tr,or700v2 ile takas olabilir)

arkadaşalr ork temiz saylır bir kaç çizik harici bi sorun yok. işlemsel bi sorunda yok.ve elizide yok.aleti değiştirme sebebim ise artık inanın card yapmaktan sıkıldım.0r700 olsun pa500 olsun ben bu aletleri adam ederim edemesemde tecrübe sahibi olmuş olurum.sağlıcakla kalın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Segili piyanist_saczi03
burada arkadaşımız Korg Pa80 klavyesini satmak yada Korg Pa500tr, Yamaha Or700Tr V2 klavyelerden biriyle takas ilanı vermiş. Bu onun düşüncesi. 80 i mumla ararsın demene ne gerek var ki. İyi kullanmasını bildikten sonra E40 klavyeyle bile düğün ve program yapılır. Kısmet olurda Or700Tr V2 ile takas yapmış olursa benim kanaatimce daha iyi olur. çünkü daha yeni bir teknoloji.
Neyse amacım polemik yapmak falan da değil.
arkadaşımıza hayırlı satışlar yada takaslar...

birincisi ben sana sormadım ikincisi bu sitede neden herkez kendi klavyesini ovuyor

arkadaşlar güncel konu..

edirne merkezmi köylerindenmi bi görüşelim

uznköprülüyüm..... tel no. 0537 307 68 16

arkadaşalr ork temiz saylır bir kaç çizik harici bi sorun yok. işlemsel bi sorunda yok.ve elizide yok.aleti değiştirme sebebim ise artık inanın card yapmaktan sıkıldım.0r700 olsun pa500 olsun ben bu aletleri adam ederim edemesemde tecrübe sahibi olmuş olurum.sağlıcakla kalın

dediğin 2 alette pa 80 den çok üstün aletler zaten, yani senin adam etmene gerek yok bence:)