• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Takaslık Yamaha a2000 v2 Plus + EMO USB

• Konbuyu başlatan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

korkmaz

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa4x Pro
Merhaba Arkadaşlar
Ocak ayının 20 sinde istanbul do-re müzikten almış olduğum adıma faturalı a2000 v2 plus cihazımı ve izmir do-re muzikten almış olduğum yine adıma faturalı emo usb mi pa 800 ile takas etmek istiyorum.Ben bir yerde sahne alıp, ticari anlamda müzikle uğraşmadığım için org eve getirip ilk gün kurduğum gibi standın üzerinde durmaktadır. Cihazı satmak gibi bir düşüncem yok açıkçası o yüzden fiyat belirtmiyorum makul ölçülerde üstüne bir fark vererek burada bir ustamızın kullandığı temiz bir pa800 ile takas yapmak istiyorum. Cihazın tüm kutu içeriği köpüklerine kadar durmaktadır, orjinal kılıfı nota sehpası kullanma klavuzu vs. hepsi poşeti dahil açılmamış vaziyettedir. Cihazda tırnak ucu kadar çizik bulamazsınız, ekran jelatini dahil üzerinde 21 ay garantisi var. umarım gönlüme göre güzel ve temiz bir cihaz bulabilirim. herkese hayırlı işler bol kazançlar.

Fiyatı: Satılık değil sadece PA800 ile takas düşünüyorum.
Semt = İstanbul / Avcılar
Ürün resmi = Ürün 2,5 aylık sıfır durumda, ekran jelatini dahi üzerinde.
Telefon = 05517243554
Msn = erkan@erkankorkmaz.net

Cevap: Takaslık Yamaha a2000 v2 Plus + EMO USB

ilan günceldir arkadaşlar.

PAX1 VAR BENDE DE alet temiz mp3 board exb board ve 40gb hardisk düşünürsen görüşelim 0546 236 00 12 içindeki yüklü olan settende ekmek yersin yükleyip başka klavyelere

arkadaş sadece PA800 le takas düşünüyo heralde .. benim İlana bak Uyarsa Ben takas Düşünürüm ..

A2000v2plus Emo usb kutulu garantili ..